Haber APPLE iPhone 6 16 GB Uzay Grisi Akıllı Telefon Apple Türkiye Garantili

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
APPLE iPhone 6 16 GB Uzay Grisi Akıllı Telefon Apple Türkiye Garantili

Kampanya 27 Kasım'a Kadar Mediamarkt.com.tr Ve Mağazalarımızda Geçerlidir!

1.999,00 TL

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
3 gun indirimli

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Allah aşkına 16 GB nedir ya? Zaten OS'a yarısı gidiyor.
Sadakadan başka bir şey değil, üstelik o fiyata da iyi giydiriyorlar he.:angry:

Neyse, bilgilendirme için teşekkürler Hasan. :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Allah aşkına 16 GB nedir ya? Zaten OS'a yarısı gidiyor.
Sadakadan başka bir şey değil, üstelik o fiyata da iyi giydiriyorlar he.:angry:

Neyse, bilgilendirme için teşekkürler Hasan. :)
Ben 1 yıldır ios kullandım 1 yıldır da Android kullanıyorum iyiki Android geçmişim özgürlük ve şarj cok iyi gidiyor ios tan sonra wp geçecektim malum gelişmediği için cok sorunlu wp

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Ben 1 yıldır ios kullandım 1 yıldır da Android kullanıyorum iyiki Android geçmişim özgürlük ve şarj cok iyi gidiyor ios tan sonra wp geçecektim malum gelişmediği için cok sorunlu wp

Az konudışı yorum olacak ama;

Benim gözümde hala for WP ama tek sıkıntı hala mağaza! :angry:
Öyle büyük hayranı, takipçisi ve destekçisiydim ki, şuan Andorid kullansam bile başka kaynaklarda ve çevremde WP'ye hakaret edip küfredenlere kıl olup ağızlarına gereken cevabı da veriyorum.
Ben de 2-3 ay İOS kullanıp sıkıldım (boğuluyor gibi oluyor insan!) bıraktım.
Şuan Andorid istemeden de olsa her yönüyle seviyorum( daha doğrusu cihazım Z3'ü) ama aklım hep WP'de.
Üstüne 2017'de Nokia geliyor, kafam iyice karışıyor. Ama bu sefer Nokia ayakları üstünde duracak, eminim..

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Az konudışı yorum olacak ama;

Benim gözümde hala for WP ama tek sıkıntı hala mağaza! :angry:
Öyle büyük hayranı, takipçisi ve destekçisiydim ki, şuan Andorid kullansam bile başka kaynaklarda ve çevremde WP'ye hakaret edip küfredenlere kıl olup ağızlarına gereken cevabı da veriyorum.
Ben de 2-3 ay İOS kullanıp sıkıldım (boğuluyor gibi oluyor insan!) bıraktım.
Şuan Andorid istemeden de olsa her yönüyle seviyorum( daha doğrusu cihazım Z3'ü) ama aklım hep WP'de.
Üstüne 2017'de Nokia geliyor, kafam iyice karışıyor. Ama bu sefer Nokia ayakları üstünde duracak, eminim..
Başta Android geçse iyi olurdu nokia için

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Başta Android geçse iyi olurdu nokia için

Aynen iyi olurdu ama onunda kendi fikir ve görüşleri vardı.
Neymiş Nokia, Samsung’un Android’e hakim olabilme ihtimalinden dolayı Windows Phone'u seçmişmiş.
Neyse, daha fazla konu dışına çıkmadan 2017'de bizleri neler bekliyor hep birlikte göreceğiz.

• Beğen
Tepkiler: phasan
deile

deile

Üye
selamun aleyküm cümleten. size bir sorum olacaktı ben ikinci el ıphone 5s aldım birinden aldıktan sonra dedim ki bi sorgulatayım sonra baktım ki KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI yazıyo aldığım kişiyi aradım dedim böyle böyle bi durum var ne yapacağım ben şimdi dediki abi ben o cihazı türkiyeden aldım iki sene kullandım yurt dısı olsaydı cihaz 2 ay süresi var kapanırdı ama ben iki sene kullandım garantisini bitirdim kapanmadı için rahat olsun dedi ama hala içimde bi kurt var yardımcı olursanız çok sevinirim

kutu var fatura kayıp

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
selamun aleyküm cümleten. size bir sorum olacaktı ben ikinci el ıphone 5s aldım birinden aldıktan sonra dedim ki bi sorgulatayım sonra baktım ki KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI yazıyo aldığım kişiyi aradım dedim böyle böyle bi durum var ne yapacağım ben şimdi dediki abi ben o cihazı türkiyeden aldım iki sene kullandım yurt dısı olsaydı cihaz 2 ay süresi var kapanırdı ama ben iki sene kullandım garantisini bitirdim kapanmadı için rahat olsun dedi ama hala içimde bi kurt var yardımcı olursanız çok sevinirim

kutu var fatura kayıp

Merhaba.
Cihazın imei numarası kopya olduğu veya kopyalandığından dolayı kayıt dışı kaldığı anlamına geliyor.
İstersen şu konuya göz at, aynı sorunu yaşayan arkadaşa yanıt verenler olmuş.

Son düzenleme:
deile

deile

Üye
teşekkür ederim bakıcam

Üst Alt