Apple iPad Mini için 10 milyon parça siparişi etti

 • 9 Ekim 2012
 • 384 Okunma
 • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Apple iPad Mini için 10 milyon parça sipariş etti
  Söylentilere göre Apple şirketi yeni çıkaracağı 7.85 inçlik tableti iPad Mini için 10 milyon civarında parça siparişi verdi.  Apple, iPhone 5’ten sonra yeni bir atak hazırlığında. Şirketin, iPad’in daha küçük modeli olacak olan iPad Mini için 10 milyondan fazla parça sipariş ettiği belirtiliyor. Bu sayı, Amazon’un Kindle Fire tablet siparişlerinin iki katı civarında.

  İsmini vermeyen birkaç Çin kaynağa göre Apple şirketi 7.85 inçlik tablet hazırlıklarında. Şirket henüz böyle bir tablet yapımının başlamasıyla ilgili bir açıklamada bulunmadı. Ancak söylentilere göre 17 Ekim tarihinde Apple, “iPad Mini” için bir lansman düzenleyecek.

  Apple şirketinin, 30 Haziran tarihinde son bulan üçüncü çeyrek boyunca 17 milyon iPad sattığı belirtiliyor. İkinci çeyrekte ise bu sayı 11 milyon civarında. Yeni çıkacak olan iPad Mini tabletin diğer tabletlerden küçük olmasının satışlara nasıl yansıyacağı merak konusu. Küçük boyutta tablet üretimi için Apple şirketiyle ilgili ayrı bir parantez açmamız gerek. Şirketin eski CEO’su Steve Jobs, görevde olduğu zamanlarda 7 inçlik tabletler için “işe yaramaz” yorumunda bulunmuştu.


  - - - Eklendi - - -

  :hmmm
   


  Yazan: iyavuzoz
 2. Apple kullanmadığımız için. :hih:
  kafasına göre takılsın!
   
 3. oturup saymışlarmı :D
   
 4. ayaktada sayabilirlerdi. Farkımız!
   
 5. geliyo bud :dover:

  :kop:
   
 6. :hmmm tamamda bu konunun gereksizlerdeki işi ne..
   
 7. gereksiz-mesajlar-ve-deneme-mesajlari

  - - - Eklendi - - -

  :çay:
   
 8. :duvar:


  - - - Eklendi - - -

  :kac:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 23:43