APK EXTRACTOR PRO v8.3.1 [Unlocked]

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Apk Extractor PRO, Cihazınızda ister sistem uygulaması olsun, ister sonradan yüklediğiniz uygulama veya oyunlar olsun bir tıklama ile onları .apk olarak yedekleyebileceğiniz sade ve kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamaları eğer siz tek tek yedeklemek istemezseniz otomatik yedekleme özelliği de mevcuttur.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt