Aodnotify 3.15 Türkçe Bildirim Işığı

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ferit.61
ferit.61

ferit.61

Üye
Abi efsanesin. Emeklerine sağlık...

• Beğen
Tepkiler: By Burhann 2010
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yinede emeğiniz için teşekkür ederiz .
Rica ederim, bi yolunu buldum ançak oda çok meşaketli kodları değiştirince olur ama 6.7 saat sürer bilir boş bi zamanımda deneyeceğim

ayadoge

Üye
Burhan kardesim konu disinda sorum olacak. ios da icona basili tutunca diger iconun üstüne getirdigimizde klasör oluşuyor uygulamalari o klöserde topluyoruz kalabalik gözükmesin diye. Android de bunu yapabilen program biliyormusun? Bilen arkadaşlar da yazabilir lütfen.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Burhan kardesim konu disinda sorum olacak. ios da icona basili tutunca diger iconun üstüne getirdigimizde klasör oluşuyor uygulamalari o klöserde topluyoruz kalabalik gözükmesin diye. Android de bunu yapabilen program biliyormusun? Bilen arkadaşlar da yazabilir lütfen.
Android'de de aynısı oluyor.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Son düzenleme:

ayadoge

Üye
Mesaj birleştirildi:

Telefon j5 prime
Bende bu şekil basili tutunca ana sayfaya atiyor sadece ana sayfada yapabiliyorum. Anroid 8.0 Huawei

• Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Hayır bilmiyorum

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüme güncellendi

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt