AnyCooL N101/Tv Mobile F888

Sponsorlu Bağlantılar

Memed54

Üye
    Konu Sahibi
AnyCooL N101/Tv Mobile F888
Merhaba ArkadaşLar ..SizLerden fikir aLmak için açıyorum bu konuyu .
Şu sıraLar merak sardım bu Çin üretimi teLefonLara.. Hem özeLLikLeri oLsun Hemde Fiyat bakımından beni cazip ediyor açıkçası ..
Arkadaşım aracılığıyla uygun bir fiyata bulduğum bir telefon var.
Anycool N101 yada Tv mobile F888,Day Mobile F888,Tbk F88,Flying F888 .. bilmiyorum telefonun tam markası ne :/ :kop: int.te araştrdım aynı telefonlar . Sizden fikir alacağın konu şu ;
Şimdi bu 3d stereo özelliği içeren bir telefon bu sanırım ?
Ben istiyorumki bu telefonu elime alıp müziği açtığımda etrafımdaki Nokia,Samsung ws. telefon kullanan arkadaşlar şaşkınlıkla telefonun sesini dinLEsin :D:kop:
Bu telefondan nasıl ses çıkar arkadaşlar bileniniz warmı ? Çift hoparlör diye yazıyor ama ses kalitesi,ve yüksek ses weriyormu Bass faLan ..
Şimdiden Herkese TşkLer.. Eğer başka Önerdiğiniz bir telefon markası warsa görüşlerinizi bekliyorum.
Üşenmedim bu kadar yazı yazdım Sizde okuyup cevaplarsınız memnun kalırım .
SağLıcakLa kaLın .;)

telefon bu büyük ihtimal görmedim telefonu ama ;

• Beğen
Tepkiler: mehmet_budakk

Odysseus

Odysseus

Üye
Cihazda java desteği olmadığını, oyun, program vs yükleyemeyeceğinizi gözönünde bulundurun. Diğer özellikleri tatmin edicidir.

Memed54

Üye
    Konu Sahibi
Cihazda java desteği olmadığını, oyun, program vs yükleyemeyeceğinizi gözönünde bulundurun. Diğer özellikleri tatmin edicidir.

Ewet herşeyine baktım işletim sistemi olmadığına, jawa olmadığına oyun program atılmadığına..
Fakat beni etkileyen tarafı görünümü we ses kalitesi ..
Gerçekten nette dedikleri gibi Telefondan Cızırtısız,net yüksek 3 d teknolojisi kullanıp sesi weriyormu ?

Odysseus

Odysseus

Üye
Bu tarz cihazlar genelde çift hoparlörlü ve stereodur. Ses kalitesi Nokia'nın Walkman serisinin en iyi ses çıkaran cihazından daha iyidir. Ancak cızırtı mutlaka oluyor.

Memed54

Üye
    Konu Sahibi
Bu tarz cihazlar genelde çift hoparlörlü ve stereodur. Ses kalitesi Nokia'nın Walkman serisinin en iyi ses çıkaran cihazından daha iyidir. Ancak cızırtı mutlaka oluyor.

Tamam teşekkürler istediğim cevap buydu .. Cızırtıyı da sesi çok fazla açtığın zaman yapar umarım..
Telefonu en geç 1 hafta içinde alıcam .
tekrardan telefon hakkında yorumlarımı buraya yazıcam .

hacıbumbala

Üye
arkadaşlar anycool içine virüs girebilir mi daha öce virüstren çok canım yandı da

MaKaPaKa

MaKaPaKa

Üye
TeLefon GüzeL TeLefon Benim arkadasımdada Var...Tuş Takımındaki Işıklar Renk Deistiro Bi Tek O aksesuarını seviorum...haa Sesini Soracaksan Bangır Bangır Ses Çıkarıo x)x)

samsunnadir

Üye
kardes ben o tl kullanıyorum manyak bişe cok kullanıslı msj tus takımı renklı ark larımda 1 milyarlık tl var ses konusunda yanından değil ta karsından geciyor ses manyak güzel tl tercıh ederım:yuru
:megafon::islik:ehe

ugur.52

Üye
Slm arkadaşlar bende anycool f888 var sarjı çok çabuk bitiyor.Kısa devre var.Telefonu açmak için uğraştım dört vidasınıda söktüm ama açamadım.Telefonu açmak istiyorum nasıl açabilirim.Birde,Imeı attırdıgım halde Sım 1 de problem var,Şebeke var fakat,geçersiz Sım hatası alıyorum.Sım1 i kullanamıyorum.Sizlerden yardım bekliyorum.Şimdiden tşk.ler

ugur.52

Üye
anycool f888 telefonun kapağı presli nasıl açabilirim ?

korayz24

korayz24

Üye
buna göre program varmı

asedas27

Üye
tşkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

--------------- Ekleme ---------------

:ehe

korayz24

korayz24

Üye
Odysseus sana bir sorum olacak bu javayı nerden bulacaz indircez telfona

aabbiiddiinn

Üye
benim f888 oyun yikledim ben açtı

mert055

Üye
arkadaslar ben de anycool f888 var oyun yüklemenin bi yolu yok mu?

cihat361

Üye
ben bu telefonu kullanıyorum hertürlü oyun program yüklüyorum ve kullanıyoruım

LORENZ

LORENZ

Üye
arkadaşlar bu telefondan bendede var kamera lens kapağı yalama oldu bu sorun sizdede varmı yoksa sadece bendemi:kotu:

Üst Alt