Antivürüs kullanmalımıyım?

 • 1 Nisan 2013
 • 1946 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Samsung galaxy ace s5830i modeli kullanıyorum.Telefonum rootlu.İnternet de kullanıyorum program da indiriyorum.Bu yüzden antivirüs kullanmam gerekirmi veya android için üretilen antivirüs yazılımları pcdeki gibi etkilimidir?
   


  Yazan: panorama_ömer16
 2. ben kullanmıyorum bataryanın çabuk bitmesine sebep olur. eğer sizde telefona yukleyeceginiz uygulamalara dikkat ederseniz kullanmaniza gerek kalmaz. Bir cok uygulamadaki reklamlari virus olarak algilarlar ve engellerler
   
 3. Bir ara internete girmediğim halde telefona sms geldi."Fixmobi üyeliğin aktif edildi haftalık 10 tl ile video paketlerimizden yararlanabilirsiniz" diye ve anında 10 tl kesti telefondan.Bunu benden habersiz ve onaysız yaptılar.Neyse ben acaba diyorumki yüklediğim uygulamalardan virüs yollayıp benim onların siteye üye olmalarını sağlamış olabilirmi?
   
 4. bence olamaz ama girdiğin sitelerden olabilir
   
 5. ne olur ne olmaz bi tane kur

  - - - Eklendi - - -

  ne olur ne olmaz bi tane kur
   
 6. korsan uygulama kullanmıyosan pek gerekmez :pro: ama tedbir işte insanın içi rahat etmiyo gerçi antivirüs de ne kadar korur şüpheli ama..
   
 7. Telefon masada internet bağlantısı kapalıydı.Masada ders çalışıyordum birden mesaj geldi 10 tl kesmiş dank diye mesajla yüzyüze kaldım.Yani nerden benim numaramı bulup abone yaptılar bilmiyorum ama sonradan paramı iade ettiler.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 22:23