Uygulama Antivürüs kullanmalımıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Antivürüs kullanmalımıyım?
Samsung galaxy ace s5830i modeli kullanıyorum.Telefonum rootlu.İnternet de kullanıyorum program da indiriyorum.Bu yüzden antivirüs kullanmam gerekirmi veya android için üretilen antivirüs yazılımları pcdeki gibi etkilimidir?

Buğra

Buğra

Admin
ben kullanmıyorum bataryanın çabuk bitmesine sebep olur. eğer sizde telefona yukleyeceginiz uygulamalara dikkat ederseniz kullanmaniza gerek kalmaz. Bir cok uygulamadaki reklamlari virus olarak algilarlar ve engellerler

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Bir ara internete girmediğim halde telefona sms geldi."Fixmobi üyeliğin aktif edildi haftalık 10 tl ile video paketlerimizden yararlanabilirsiniz" diye ve anında 10 tl kesti telefondan.Bunu benden habersiz ve onaysız yaptılar.Neyse ben acaba diyorumki yüklediğim uygulamalardan virüs yollayıp benim onların siteye üye olmalarını sağlamış olabilirmi?

-Emre

-Emre

Üye
bence olamaz ama girdiğin sitelerden olabilir

hurol1

Üye
ne olur ne olmaz bi tane kur

- - - Eklendi - - -

ne olur ne olmaz bi tane kur

canertopal

canertopal

Üye
korsan uygulama kullanmıyosan pek gerekmez :pro: ama tedbir işte insanın içi rahat etmiyo gerçi antivirüs de ne kadar korur şüpheli ama..

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
bence olamaz ama girdiğin sitelerden olabilir

Telefon masada internet bağlantısı kapalıydı.Masada ders çalışıyordum birden mesaj geldi 10 tl kesmiş dank diye mesajla yüzyüze kaldım.Yani nerden benim numaramı bulup abone yaptılar bilmiyorum ama sonradan paramı iade ettiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt