Öneri Antivirüs önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Antivirüs önerisi
Arkadaşlar sıkı bi antivirüs programı lazım sürekli güncelleme almayacak net yavaş zaten.türkçe olursa iyi olur link verirseniz sevinirim
Bitdedefender yükledim ***** dosyalarımı sildi it :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
antivirüs yazılımlarının güncellenmesi internetinizi sömürmek için değil güvenlik sebebiyle yapılır. Atıyorum piyasada 100 tane virüs olur antivirüsün veritabanında 80 tanesini tanıyacak sorgu vardır. Sonra virüsler yaygınlaşınca antivirüs yazılımının geliştiricileri bu eksik kalanlarıda veritabanına ekleyerek o virüsleri de tanımasını sağlar tam güvenlik için bu sebepten ötürü veritabanı güncellemesi yapılır. Daha sonra 100 virüsün 100'ünü de tanıyınca bu sefer zararlı yazılım üretenler yani virüsleri yapanlar yeni kodlamalarla yeni virüsler yazarlar. Atıyorum piyasadaki 100 virüs 120'ye çıkar bu sefer o antivirüs yeni virüslere karşı savunmasız olur tanımayacağı için sonra antivirüs geliştiriceleri onları da bir şekilde etkisiz hale getirmek için çalışırlar ve yine veritabanını güncellerler böyle kısır döngü sürer gider.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Sıkı bir anti virüs crekleri siler. Sen daha çok light bir anti virüs kullanmalısın. :)
Sana tavsiyem avira

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü ve Alo_Azrail