antivirüs programları gereksizmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
    Konu Sahibi
antivirüs programları gereksizmi?
arkadaşlar o kadar anti virüs paroramı var bi sürüde kullanıcısı var ben hiç virüsle karşılaşan görmedim gereksizmi bu proğramlar?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Gereksiz = S60v3v5 S^3 Antivirüs Uygulamaları..

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle düşünüyorum hiç telefonuma virüs bulaştı diyen biriyle karşılaşmadım :D

coolasker54

coolasker54

Üye
valla 6630 kullanırken bi arkadaşıma oyun yollucaktım. bulututları açtık onun telden bana dosya göndermeye çalışıyordu o kadar sık sık yolluyoduki ne o ne ben iptal edemiyorduk telefonları kapamak zorunda kalmıştık. ve zeon muydu neydi ole bi virüs programıyla kurtulmuştuk virüslerden ama S^3 te karşılaşmadım daha.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
valla 6630 kullanırken bi arkadaşıma oyun yollucaktım. bulututları açtık onun telden bana dosya göndermeye çalışıyordu o kadar sık sık yolluyoduki ne o ne ben iptal edemiyorduk telefonları kapamak zorunda kalmıştık. ve zeon muydu neydi ole bi virüs programıyla kurtulmuştuk virüslerden ama S^3 te karşılaşmadım daha.

S60v1 v2 De Zaten Virüs Olduğu Bilenen Birşey..

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
    Konu Sahibi
6600 kullanırken olduğunu biliyorum fakat daha çok şimdi s^3 ler için soruyorum karşılaşan varmı diye

asigsasi

asigsasi

Üye
antivirüs tek telefonları hack yaparken işe yarıyor gerisi boş eğer telefonlar donma yavaşlama gibi sıkıntıları varsa bu çok uygulama yüklemekten olur

najanaja

najanaja

Üye
Walla kardeş kendimi bildim bileli her türlü modelde telefon kullandım bunların çoğu nokia ve hiç virüzle karşılaşmadım :) tamamen gereksiz bence, sen asıl pc ne dikkat et usb yle bağlıyosan tabi teli, pc den bulaşırsa onu antivirüs bile kurtarmaz zaten :) sonuçta pc virüsü ayrı bişey ve bunu mobil virüs proları hiçbişey yapamaz. Hiç uğraşma telefonu kasmaktan başka işe yaramaz :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
artık symbianlara virüs bile girmiyor bilgisayar virüsleri de zarar vermiyor yani gereksiz.

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş bilgisayar visüsleri telefonlara hiç vişey yapamaz sadece hafızanızda kendi boyutu kadar yer kaplar onuda bilgisayara bagladıgınızda pc anti virüs proğramı hallerder

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Kullanan adamlar var :) Kaldır diyorum.Yok abi virüs bulaşır ellemem kalsın diyor.Ne yaparsın tercih meselesi ama kullansan da kullanmasan da bir şey değişmiyor.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Cok gereksiz ve virus de yok zaten neden cikariyorlar belli deil

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
eskiler bulaşırdı nokialarda yazı fontu falan değişirdi ama artık kalmadı pek heleki belle cihazlarda hiç gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt