Anti-fener Operasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Anti-fener Operasyonu
FIFA kokartlı hakem Ahmet Çakar, Türk futbolunda Anti F.Bahçe operasyonunun başlatıldığını iddia etti. Önceki gece, yorumcu olarak katıldığı atv'deki Santra programında çarpıcı iddialarda bulunan Ahmet Çakar" Türk futbolunda Anti-Fenerbahçe operasyonu resmen başlatılmıştır" derken şu ifadeleri kullandı:

DÜĞMEYE BASTILAR

"Son dönemde oluşan tüm olaylar bunun kanıtı ve göstergesidir. Tüm halkaları inceleyelim ve bakalım:

CANAYDIN'LA BAŞLADI

*Önce Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın Kulüpler Birliği Başkanı oluyor. Başkan olmasının tek nedeni, 12 saat sonra ortaya çıkıyor.
*İlk icraatı takımların hakkını korumak falan değil, güya Galatasaray'ın hakkının yendiğini slayt gösteriyle Fenerbahçe'e savaş açarak açıklamak...
*Hemen akabinde, 12 saat içerisinde Federasyon Başkanı Levent Bıçakcı bakın ne diyor:
'4 senelik görevimizin başındayız, seçim olmayacak' Ardından ilk toplantıda seçim kararı alınıyor.
*Ve dikkat edin, Sanem Altan'la yaptığı röportajda istifanın bir nedeninin Fenerbahçe lehine yapılan hakem hataları olduğunu açıklıyor.
Yine devam ediyorum, daha bitmedi, Levent Bey'in akabinde bu sefer Türk futbolununu en etkili isimlerinden Hasan Doğan çıkıyor.
*Hasan Doğan diyor ki: 'Fenerbahçe lehine olan hakem hataları kasıtlı yapılıyor.'
Tekrar söylüyorum. Tüm bunların hepsi, bütün halkalar, Özhan Canaydın'ın başkan seçilmesinden, Hasan Doğan'ın son açıklamalarına kadar, 48 saat içinde oluyor.
Bu olayları, açıklamaları ve bürokratik bazda oluşan olayları üst üste koyduğunuz vakit, bu operasyonun adı ortaya çıkıyor. Fenerbahçe bu operasyonu durdurmak için, operasyonunun şu anda oluşacak olan 5. halkasını kırmak zorunda... Bu da federasyon seçimleri.
Fenerbahçe Şenes Erzik'i başkan seçtirebilirse, Türk futbolunu da kurtarır, kendine yapılmaya başlanan bu operasyonu da kırar. Ama bazı güçler, federasyon başkanlığına, operasyoncuların istediği ismin getirilmesiyle devam edecek. Sonra 6. halkası, Fenerbahçe'nin elinden şuan lider olduğu ve açık ara şampiyon alacağı ligde şampiyonluğu almak olacaktır! Neler olup bitecek hep beraber göreceğiz"...

yitik savaşçı

Üye
Yok artık...

Hükümet federasyon başkanlığı için kimi destekliyor? Hükümet'in Başbakanı hangi kulübün taraftarı?

Devlet Bakanı Şahin, İsviçre maçından sonra “Başarısız federasyonlar gidecek, gitmezlerse ben gönderirim." demedi mi?

Nicolas_Anelka

Üye
fenerbahceye acıkca tuzak kurmak ve bütün yaılanları fenerbahçenin üzerine itmektir fenerbahce sadece futbol kulubudur g.s. baskanın amacı fenerbahceye zarar vermektir tek gercek vardır g.s. başkanı buyuk baskan AZİZ YILDIRIM'ıçekememektedir..hicbir güç fenerbahçemizin sampiyon olmasına engel degildir biz hakkımızla burdayız..

sebofb090

sebofb090

Üye
yani bunlar kendi kendilerine kurgu yapanlardır ve en başta da g.s başkanı özkan canaydın var g.s klubünün başarısızlıkları ve şampiyon olamaması nedeniğle bize ifrira atmaktan başka birşey yaptığı yok ne diyelim darısı onlarında başına

__Midas__

__Midas__

Üye
<div class='quotetop'>(sebofb090 &#064; Dec 21 2005, 01&#58;51 PM) [post=232582]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yani bunlar kendi kendilerine kurgu yapanlardır ve en başta da g.s başkanı özkan canaydın var g.s klubünün başarısızlıkları ve şampiyon olamaması nedeniğle bize ifrira atmaktan başka birşey yaptığı yok ne diyelim darısı onlarında başına
[/b][/quote]
katılıyorum ve ekliyorum başarılı olamıyosanız olanaları alkışlayın,centilmen başkan...

Salihyet

Salihyet

Üye
doğrudur şu ana kadar olaylar hep fb aleyhine oldu üzülerek belirtiyorum artık takım tutmanın eski şevk&#39;i kalmadı ne ligin tadı var artık nede kupaların her yerde mayın var.&#33;

perfectlover

Üye
Ahmet Çakar&#39;ın söylediklerini ben de 3 hafta öncesinden düşünmeye başlamaıştım. Şöyle bir düşünelim:

1. Konyaspor-Fenerbahçe maçından sonra diğer takımlar aynı anda ve aynı elden çıktığı belli olan pankartlarla sahaya çıkarak "El değmemiş temiz bir lig istiyoruz." mesajı vermişlerdi. Ligin daha başıydı.
2. Kamuoyunda Fenerbahçe başkanının hakemleri etki altına aldığı söylentileri konuşulmaya başlandı.
3. Galatasaraylı olan federasyon başkanının Fenerbahçe&#39;nin adamı olduğu konuşuluyordu.
4. Fatih Altaylı gibi fanatikler yalnızca faulle atılan (Anelka&#39;nın Konya maçında yaptığı) golü defalarca izlemesine rağmen ısrarla ama ısrarla "elle" atıldığını iddia ediyordu.
5. Aynı Fatih Altaylı Galatasaray- Fenerbahçe maçından sonra mükemmel yönetim gösteren Serdar Tatlı&#39;yı (Tüm hakem otoritelerinin ortak görüşü) ısrarla maçı katletmekle suçladı.
6. Derken birgün Özhan Canaydın "Kulüpler Birliği Başkanı" oldu.
7. TFF baskılara dayanamayarak erken seçim kararı aldı.
8. Bu arada Tahkim Kurulunda olanların Fenerbahçe&#39;ye maledilmesini saymıyorum.
9. Hasan doğan isimli zat "Hakemlerin Fenerbahçe lehine yaptıkları hatalar" dan bahsederek dolaylı olarak, Galatasaraylı olan MHK Başkanını tehdit ediyordu.

Bunlara yazmaya gerek görmediğim ufak ayrıntıları da eklediğimiz zaman neyin ne olduğu açıkça belli oluyor. Galatasaray takımı Gençlerbirliği maçını hakem hatası ile kazansın, ondan sonra Fenerbahçe lehine gibi görünen hatalardan bahsetsin. Olacak iş değil. Hasan Doğan federasyonun 2. başkanı iken hiçbirşey yapmayıp sussun, seçim kararından sonra konuşsun. Özhan Canaydın Kulüpler birliği başkanı olduktan sonra basın toplantısı ile slayt ve video gösterileri ile taraftar toplamaya çalışsın. Bunun adı "Operasyon" dur.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Çirkeflik işte , bükemediğin bileği öpeceksin aga

Gururuna yediremeyenler işte böyle FB Düşmanı oluyor

perfectlover

Üye
Ya arkadaşlar fazla uzağa gitmemize gerek yok. Daha dün Hagi 17 ay hapis cezası aldı. Niye? Hakem erol ersoy&#39;a hakaret ettiği için. Peki Hagi bunu niye yapmıştı? Bunu düşündüğümüz zaman kimlerin hangi zamanlarda baskı kurmaya çalıştıkları anlaşılıyor. Bugün Federasyonda hiç kimsenin sevmediği veya en azından sempati göstermediği Fenerbahçe Başkanı&#39;nın adamı olarak gösteriliyor Levent Bıçakçı. Levent Bıçakçı sevmediği bir kişinin nasıl adamı olur. 2. Başkan Hasan Doğan Beşiktaşlı. MHK başkanı Galatasaraylı. E bu nasıl etki altında kalmak. Aziz Yıldırım kimi etkileyecek? Etkilemesi gereken kim var ki? Sahalarda fırtına gibi esen namağlup bir Fenerbahçe var.

Salihyet

Salihyet

Üye
arkadaşlar konuyu büyütmeden kapatalım polemik olur falan mazallah

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Valla Diecek Laf yok Cekemiyolar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Haklı olabilir gerçekten..

Çünkü dış güçler olmazsa feneri ligte hiçbir takım durdurumaz..

CisSe

Üye
Şimdi Tüm klüp ler antifener Bence İlhan Cavcav&#39;ın dedikleri doğru sizlere soruyorum Fenerbahçe Cumhuriyeti nedemek? Sizce bi cumhuriyet içinde ikinci olurmu bu sadece söz değil gerçek fenerin gizli dosyaları açılsa Aslında fenerbahçe bi mafya takımı ve bunu herkez biliyo

Salihyet

Salihyet

Üye
sanki diğer takımlar melek açtırma ağzımı.hayret bişey hepsi eroin kaçırıyo hepsi para aklıyo nedir bu yaa.&#33;

cosmokramer

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 21 2005, 02&#58;21 PM) [post=232626]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
doğrudur şu ana kadar olaylar hep fb aleyhine oldu üzülerek belirtiyorum artık takım tutmanın eski şevk&#39;i kalmadı ne ligin tadı var artık nede kupaların her yerde mayın var.&#33;
[/b][/quote]

pardon, ben başka bir ligi mi takip ediyorum acaba..?
fener&#39;in aleyhine ne oldu, fenere elle oynamak serbest, olmayan penaltılar verilir, hepsi hatadır canım insanlık hali...
ama niye bu hatalar hep fenerin lehine olur bilemiyorum..&#33;&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
bi gün kalp krizi geçirirsem şaşırmayın çünkü bu kendisini şaşıranların yüzünden olacak cahil cahil konuşmayın.

cosmokramer

Üye
zeytinyağı gibi üste çıkmak ta buna dense gerek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt