Telefon Tavsiyesi Anroid 8.0 Telefon Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
Anroid 8.0 Telefon Önerisi
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Andorid 8 Oreo'ya sahip telefon önerilerinizi bekliyorum. Özellikle Andorid 8 istememin sebebi 7 sürümünde İnstagram'ın sürekli çökmesi. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Fiyat ve önem verdiğin özellikleri de söylersen daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
GM 8 64 GB - 2 yil guncelleme desteği var. Özellikleri de gayet tatmin edici.

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Anladım olmazsa mağazada inceleyeceğim sorunsuzsa almayı düşünüyorum. Cevap için teşekkürler.
xiaomi mi note 3 al bence 1575 tl verirsen eğer oreo güncellemesi de alacak instagramda kasma takılmada olmaz dediğin sorunda oluşmaz benim telefonumda xiaomi instagram kullanıyorum 7.1.1 sürümündeyim hiç bir sorunuda yok telefonun gayet de memnunum xiaomi telefonların hiç bir kronik sorunlarıda bulunmuyor sana önerdiğim bu telefon iphone x ile aynı değer de hatta ondan biraz daha üstün fotoğraf çekebiliyor onu geçiyor testlerde

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve omeremre23
metin bozlar

metin bozlar

Üye
Samsung Note fane edition mükemmel anlatmaya gerek yok

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
xiaomi mi note 3 al bence 1575 tl verirsen eğer oreo güncellemesi de alacak instagramda kasma takılmada olmaz dediğin sorunda oluşmaz benim telefonumda xiaomi instagram kullanıyorum 7.1.1 sürümündeyim hiç bir sorunuda yok telefonun gayet de memnunum xiaomi telefonların hiç bir kronik sorunlarıda bulunmuyor sana önerdiğim bu telefon iphone x ile aynı değer de hatta ondan biraz daha üstün fotoğraf çekebiliyor onu geçiyor testlerde

Ben Xiaomi mi mix 2 almayı düşünüyorum açıkcası ama epey^den baktığımda android 7.1 aldığı yazıyor. Cihaz 2017 çıkışlı ve amiral gemisi statüsünde sizde android 8 güncellemesini alır mı?

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ben Xiaomi mi mix 2 almayı düşünüyorum açıkcası ama epey^den baktığımda android 7.1 aldığı yazıyor. Cihaz 2017 çıkışlı ve amiral gemisi statüsünde sizde android 8 güncellemesini alır mı?
alır garanti android p güncellemesinide alır

ByEmre221

ByEmre221

Üye
S7 ve S7 EDGE olabilir fiyatları çok iyi.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
bu siteden mi mix 2 kampanyasını takip edebilirsin

Mi Mix 2 değilde benim sana tavsiyem Mixi Mix 2S'i bekle derim kesinlikle snapdragon845 ve kamera özellikleri olarak mi mix 2 den daha iyi yapay zeka destekli kamerası vede kutudan oreo ile çıkıyor 2 garanti Android sürümünü alacak birde 3-4 tanede kendi arayüz sürümü olan miui sürümlerinde alacak

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: omeremre23