Yardım Anna'dan Belle'ye Güncelleyemiyorum - Nokia C6-01

Sponsorlu Bağlantılar

KorayAras

Üye
    Konu Sahibi
Anna'dan Belle'ye Güncelleyemiyorum - Nokia C6-01
Merhaba MaxiCep takipçileri,

Telefonumun sürümü Anna, ve ben bunu Belle yapmak istiyorum.
İnternetten araştırdım herşeyi, Nokia Suite'yi indirdim, güncellemelere girdim, şu şekilde bir hata aldım; Üyelik isteyice bu sorun geliyor.

Lütfen gerçekten yardıma ihtiyacım var.!

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dead Flash At

MrGameCore

MrGameCore

Üye
Telefoncuya getirmeyip bozmıyacaklara söylüyorum :) Ya internette hata var yada Nokia ya kayıt değilsiniz kayıt olup da yine böyle hata geliyorsa başka bir ağdan bağlanmaya çalışın. :)

ersncak42

Üye
Telefoncuya getirmeyip bozmıyacaklara söylüyorum :) Ya internette hata var yada Nokia ya kayıt değilsiniz kayıt olup da yine böyle hata geliyorsa başka bir ağdan bağlanmaya çalışın. :)
hayır nokia suite kapandı galiba bende de aynı hatayı veriyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sakın belle yapma bir arkadaşımda vardı belle yaptı acayip kasmaya başladı ondan sonra annaya dönememişti galiba telefoncuya verdi döndürsün diye

• Beğen
Tepkiler: cyborg78

KorayAras

Üye
    Konu Sahibi
sakın belle yapma bir arkadaşımda vardı belle yaptı acayip kasmaya başladı ondan sonra annaya dönememişti galiba telefoncuya verdi döndürsün diye
Bence gayet iyi. Ben bozup yaptırdım Nokia C6 01 de. Tek bir sorun var. Açık uygulamaları kapatmaya girdiğimde telefon kapanıyor ara sıra.[emoji106]

• Beğen
Tepkiler: MrGameCore
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MrGameCore
MrGameCore

MrGameCore

Üye
hayır nokia suite kapandı galiba bende de aynı hatayı veriyor
Ama ben yapıyorum :? Suite i tekrardan yükseniz kaldırıpta ?? Yada internetten farklı sitelerde varsa fix versiyonu indirin tabii varsa :) ?
Koray bir sorun olursa mesaj atarsın :)
bide o RAM düşüklüğü veya fazla uygulama yüklü olmasından dolayı kasabilir tekrar bir bak :)

KorayAras

Üye
    Konu Sahibi
Ama ben yapıyorum :? Suite i tekrardan yükseniz kaldırıpta ?? Yada internetten farklı sitelerde varsa fix versiyonu indirin tabii varsa :) ?
Koray bir sorun olursa mesaj atarsın :)

bide o RAM düşüklüğü veya fazla uygulama yüklü olmasından dolayı kasabilir tekrar bir bak :)
Tamam olursa PM atarım.

Pckopat*

Pckopat*

Üye
phoenix i googleden aratip onnla flashla