Anlaşılmak..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_cLeo_

Üye
    Konu Sahibi
Anlaşılmak..
Bir dükkan sahibi dükkanının vitrinine üzerinde Satılık Köpek yavruları yazan bir tabela asarken, yanında küçük bir erkek çocuğu belirdi. "Köpek yavrularını kaça satıyorsunuz?" diye sordu. Adam çocuğa yavruların en az 50 dolar ettiğini söyledi. Çocuk elini cebine attı, biraz bozuk para çıkardı, dükkan sahibine bakıp "İki dolar otuz beş sentim var. Onlara bakabilir miyim?" dedi. Dükkan sahibi çocuğa gülümsedi ve bir islik çaldı. Lady adli bir köpek dükkanın içindeki kulübesinden çıkıp onlara doğru koşmaya başladı.

Arkasında beş tane küçük yun yumağı vardı. Yavrulardan biri, diğerlerinin gerisinden topallayarak geliyordu. Bu küçük çocuğun hemen dikkatini çekti.

"Bu yavrunun nesi var?" Dükkan sahibi "Veterinerin dediğine göre, kalçasında bir kemik eksikmiş" diye yanıt verdi. "Hep böyle topallayacakmış."

Küçük çocuk hemen, "Onu almak istiyorum" dedi. Dükkan sahibi "Sahi mi?.. O yavruyu gerçekten istiyorsan sana bedava verebilirim" dedi.

Çocuk dükkan sahibine yaklaştı ve öfkeyle "Onu bana bedava vermenizi istemiyorum. Bu yavru da diğer yavrular kadar değerli. Fiyatı neyse size ödeyeceğim.

Şimdi size iki dolar otuz beş sent vereceğim, kalan parayı da ayda elli sent, elli sent ödeyeceğim!" dedi.

Dükkan sahibi "O sakat yavruyu ne yapacaksın? O hiçbir zaman diğer köpekler gibi koşup, oynayamayacak" dedi. Küçük çocuk pantolonunun paçasını yukarı kaldırdı ve iki çelik bağla desteklenmiş eğri sol bacağını gösterdi. "Ben de pek koşamıyorum" dedi.

ekolix

Üye
gercekler bıraz acıdır

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
:'( :'( :cray: :cray: :agla: :agla:

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
cok hos bi hikayeee insanı duygulandırıyo :'( :'( :cray: :cray:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
:'( :'( :cray: :cray: :agla: :agla:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Duygulandım be.. :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Harbi etkileyici :'(

mavizeybek

mavizeybek

Üye
çocuk kendisiyle aynı kaderi paylaşan bir canlıyı bulunca ister istemez sempati duymuş olucak :( ama güzel hikayeydi

anduil_10

Üye
güzel hikaye!!!

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Valal bende etkilendimm...

:'(

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
cleo izninle bunu blog uma koyacam

Caine

Caine

Üye
güzel ve etkileyici bir yazıymış kardeşim. ellerine emeğine sağlık ;;)
duygulandım yawww :'( hayatın gerçekleri bazen tokat gibi yapışıyor adama

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
çok güzel..

wampir

Üye
öenceden de duymustum bu olayı etkılenmıstım yıne etkılendım 8)

slayer

Üye
ben çizgi filmini izlemiştim böyle bi olayın :cray:

dinde

dinde

Üye
gerçekten etkileyici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...