Anlamlı Sözler 3

• 6 Nisan 2013
  • 1716 Okunma
  • 20 Cevap

1. Anlamlı Sözler 3
    Su gibi akıp geçerdi hiç geçmeyecekmiş gibi duran zaman, beklemeye değecek olan gelecekse sonunda eğer…

Sende, ben, imkansızlığı seviyorum; fakat asla ümitsizliği değil…

İki kadın birleşince dedikodu yapar diyen erkek, başka bir erkekle kafa kafaya verince atom altı parçacıklarını mı tartışır ?

Pişman değilim ! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin ? Neler dururken, sen neyi seçtin !

“Aşkın en acımasız yanı; Ağzından çıkmaya cesareti olmayan sözlerin, yürekte fırtınalar koparmasıdır”.

Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini anlarsın.

Biliyorum;yarınlarım dünden farksız.Hayat mı bana küstü, ben mi ona küstüm hatırlamıyorum;ama şu aralar fena dargınız. .

Yüreğinin gücü yetmiyorsa kırılan kalbi onarmaya, o zaman ne diye açıyorsun kalbini aşka…

Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının son sözü. Çünkü biri dişlerini döker, diğeri düşlerini.

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter.

Bir kadının kaderi; sevdiği adamın ihanetiyle, sevmediği adamın sadakatı arasında çizilir..

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.

Ruhunu kaybetmiş bir insanda yaşamın anlamını aramak ne saçma ! Belki de yerin üstündeki cesetler, altındakilerden daha fazla…

Beni mahveden şey; bana yalan söylemiş olman değil, sana birdaha inanmayacak olmam..

Yazan: hikmet366
    bayramq, kont728 ve Nextman bunu beğendi.
  2. Teşekkürler

3. rica ederim

4. Teşekkürler

5. rica ederim.

6. Teşekkürler.

7. rica ederim

8. Tesekkurler

9. rica ederim

10. yokuşta akmayan ter inişte göz yaşı olur. Buda benden :tşk:

metafez bunu beğendi.
  11. Teşekkürler paylaşım için

12. ricaa ederim