Ankaraspor üzdü: 0-4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Ankaraspor'dan şaşırtan sonuç... İntertoto Kupası 2. tur ilk maçında Ankaraspor kendi sahasında Slovakya’nın FK ZTS Dubnica takımına 4-0 yenildi ve böylece tur umudunu büyük ölçüde yitirdi.

16. dakikada Adam’ın sağ taraftan ortaladığı topla buluşan Drzik, plase bir vuruşla takımını 1-0 öne geçirdi.
29. dakikada Dovicovic’in arapasıyla ceza alanında topla buluşan Drzik, kaleci Cihan tarafından düşürülünce, Slovak ekibi penaltı atışı kazandı. Atışı kullanan Kopacka, meşin yuvarlağı filelere gönderdi: 0-2
35. dakikada Izvolt’un sağ taraftan yaptığı ortada, kale alanında bomboş durumda topla buluşan Adam, topu Ankaraspor ağlarına gönderdi: 0-3

Karşılaşmanın ilk yarısı konuk takımın 3-0 üstünlüğüyle sona erdi.

54. dakikada Dovicovic’in ceza alanı dışından sert şutunda, yan direğe çarpan top oyun alanına geri döndü.
72. dakikada sağ taraftan yapılan ortada, arka direkte topla buluşan Mustafa Yalçınkaya’nın kafa vuruşunda meşin yuvarlak yandan auta gitti.
74. dakikada orta sahadan aldığı topla Ankaraspor ceza sahasına kadar giren Adam’ın şutunda, top az farkla üstten auta gitti.
90. dakikada ceza sahası dışında topla buluşan Izvolt, sert ve düzgün bir vuruşla takımının 4. golünü kaydetti: 0-4

Karşılaşma FK ZTS Dubnica takımının 4-0 üstünlüğüyle sona erdi.

the_patriot

Üye
kardeşim spor bölümünü felç ettin yaw bu haber belkide 10. defa açılıyor , sizin kastınız mı var yaw :off: :off: :off:

valmont2

Üye
Originally posted by the_patriot@Jul 3 2005, 08:00 PM
kardeşim spor bölümünü felç ettin yaw bu haber belkide 10. defa açılıyor , sizi kastınız mı var yaw :off: :off: :off:
[post=102501]Quoted post[/post]​
yaw bende bu konuya cevap yazmıstım diyorum ama nerde diye arıyorum.. :ah: valla bu kacıncı ankaraspor baslıgı :wacko:

don_juan

Üye
silin kardeşim yaa zaten moral bozuyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...