Ankaragücü

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Ankaragücü
AnkaraGücünün sabit bir konusu olmasını diliyorum
Forumda ANKARAGÜÇLÜ var mı acaba ?

Kulübümüz 2013-2014 sezon Kombine Fiyatları: KALEARKASI : 75 TL

MARATON : 100 TL

KAPALI : 200 TL şeklindedir.

Kombine kartı satışlarımız Bayramdan sonra Tandoğan tesislerinde yapılacaktır.

Tüm Ankara halkını DİRİLİŞ’imize bir katkıda bulunması için Kombine kartı almaya davet ediyoruz.

Yeni sloganımızla birlikte yeni bir başlangıç olsun istiyoruz. MKE ANKARAGÜCÜ “Diriliş”e geçsin istiyoruz.

MKE ANKARAGÜCÜ

YÖNETİM KURULU

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Timur sivassiporda yolun açık olsun.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
1.hafta : Mke ankaragücü'müz - istanbul güngörenspor
2.hafta : Eyüpspor - mke ankaragücü'müz
3.hafta : Mke ankaragücü'müz- diyarbakir bşb
4.hafta : Körfez fk - mke ankaragücü'müz
5.hafta : Mke ankaragücü'müz - nazilli belediyespor
6.hafta : Bugsaşspor - mke ankaragücü'müz
7.hafta : Mke ankaragücü'müz - altinordu a.ş
8.hafta : Kizilcahamam a.ş - mke ankaragücü'müz
9.hafta : Mke ankaragücü'müz - pazarspor
10.hafta : Bayrampaşa - mke ankaragücü'müz
11.hafta : Mke ankaragücü'müz - tepecikspor a.ş
12.hafta : Ofspor - mke ankaragücü'müz
13.hafta : Mke ankaragücü'müz - alanyaspor
14.hafta : Bozüyükspor - mke ankaragücü'müz
15.hafta : Mke ankaragücü'müz - iskendurun
16.hafta : Altay - mke ankaragücü'müz
17.hafta : Mke ankaragücü'müz - bandirmaspor

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
“Bizler; yönetim kurulu, teknik ekip ve futbolcular olarak hep birlikte bu işi başaracağımıza inanıyoruz. Ankaragücü, büyük ve güçlü bir camiadır. ‘Diriliş’ sloganı ile çıktığımız yolda camiamıza ve Ankaralılara büyük bir heyecan ve mutluluk yaşatacağımızı düşünüyorum. Yeter ki bizlere inanın, güvenin ve bu yolda bizi yalnız bırakmayın. Bizler yönetim olarak bir meşale yaktık. ‘Diriliş’ anlayışı, Ankara’yı içine alan bir kent hareketine dönüşürse, başarı da kendiliğinden gelecektir. Biz bunu gerçekleştirmek çaba harcıyoruz. Ankara’nın en önemli değeri Ankaragücü’ne, herkesin sahip çıkmasını ve destek olmasını istiyoruz. Ankara halkını, dirilişimize katkıda bulunması için kombine kartı almaya davet ediyorum.”

Mehmet YİĞİNER

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Teknik heyet A.Gücü'nü iyi tanıyor Hayati Soydaş'ın yardımcıları Timur Atalay, Ümit Geçmen ve Yılmaz Bal'ın, uzun yıllar Ankaragücü için mesai harcamış isimlerden olması büyük şans olarak değerlendiriliyor.

Hayati Soydaş heyecanlı Sarıla civertli formayı uzun yıllar taşıyan, takım kaptanı olmanın onurunu yaşayan teknik direktör Hayati Soydaş, "Ankaragücü çok özel bir kulüp, yıllarca formasını taşımanın onurunu yaşadım. Şimdi de teknik direktör olarak göreve başladım. Elbette bu onurlu mesai için büyük heyecan duyuyorum" dedi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Zaman konuşma zamanı değil" diyen Soydaş şunları kaydetti: "Ankaragücü olağanüstü olaylar yaşadı. Zaman çalışma ve dayanışma günü. Başkanımız Mehmet Yiğiner başta olmak üzere yönetim kurulumuz çok önemli işler yaptı. Mevcut kadrodan sadece üç oyuncunun ayrılması, bunun dışında tüm oyuncularla anlaşmaya varılması, daha da ötesi kadrodaki tüm futbolcularım ızın sözleşmelerinin uzatması çok önemli gelişme ler, tesislerin baştan aşağı yenilenmesi, bunlar, çok sevindirici."

Bizden bekleneni çok iyi biliyoruz Dışarıdan gelen bir adam olmadığını dile getiren Hayati Soydaş, "Bizden bekleneni biliyoruz. Başta sahsım olmak üzere tüm teknik ekibimiz camianın içinden yetişen insanlarız. Bu büyük camianın ne kadar sabırsızlık içinde olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz her anımızı, her saniyemizi çok iyi değerlendirmek mecburiyetindeyiz. Transfer yasağı nedeniyle tamamen altyapımızdan yetiştirdiğimiz bir takımla mücadele edeceğiz. Üst fırtınalar koparken, altyapımız çok iyi çalışmış ki bugün elimizde böyle bir kadro var. Bu kadronun avantajları olabilir, dezavantajları da olabilir. Bunun her türlü önlemi alıyoruz" diye konuştu.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Koskoca forumda tek AnkaraGüçlüyüm..
Gururluyum Güçlüyüm ...

istisna97

istisna97

Üye
Bende bursasporluyum kardeşiz <3 BursAnkara <3

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR