Anılarla Alex de Souza

• 2 Ekim 2012
  • 1101 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [h=2]< Resmi açmak için tıklayın >

Fenerbahçe'de ve Türkiye'de bir devre damgasını vuran, eşsiz futbolu ve karakteriyle herkesin büyük saygı duyduğu Alex de Souza ile yaşadığınız mutlulukları alttaki yorum kutusunda paylaşın[/h]

Yazan: Kingmortall
  2. Seni hiç unutmayacağız büyük kaptan ...
    Senin gibisi gelmedi, gelmeyecekte ...

Seni seviyoruz kral ...

3. 2-2 biten Galatasaray maçıydı.Yenemedik ama sahada attığı o gol beni uçurdu adeta.

4. hiç kimseden çekmedi bu galatasaray senden çektiği kadar elveda güzel insan

5. Gökhan alex ölmedi kardeşim ya :D

6. onun yeri başka be abi onsuz derbilerde zevksiz olacak :ağlarım:

7. Aynen kardeşim ...
    Alex attı 3 oldu diyemeyeceğiz artık ...

8. Veya Alex topun başında veya DE SOUZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEX diyemeyeceğiz 10 numara kim olacak acaba emre belözoğlu gitmeseydi 10 numara olurmuydu ya?Onun yerine Selçuk Şahini oynatır ama aykut hoca!

9. 10 numara aramaz bence artık takımda 10 numarayı taşıyabilecek bi adam yok

10. Belki kuyta verebilir yada meirelese ama bence vermesin en az 2 sezon geçmesi lazım hemen onun yerine adam bulmak onu çok üzer.

11. O kulüpteki en aklı başında en sportmen en birleştirici adamdı hiç zannetmiyorum ki 3 büyük takım tarafından bu kadar sevilmiş saygı duyulmuş bir oyuncu olsun. Ve bu oyuncu ezeli rakiplerin en çok canını yakan isimdi.Bence cok ayıp edildi bu kulüpte selçuğa bekire yer bulan oynayan aykut yönetim alexe yer bulamadi, alex hata yaptı ama aykut aziz y daha çok hata yaptı.

Dün telegolde iki eski yönetici bir ani paylaşti, aziz yıldirim yeni yönetime girdiğinde lefterin fotoğrafini görmüş bu kim demiş, bilmek zorunda mı degil mi bilemeyiz ama kulup değerlerine nasıl baktığını görmüş oluyoruz

12. Beşiktaşa en çok golü o attı ama en sevdiğim fenerli futbolcuydu.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 15:02