Anelkadan Müthiş Sözler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
Anelkadan Müthiş Sözler
Gol attığımda rakip oyuncu ve taraftarı üzmemek için fazla sevinmiyorum. 19-20 yaşıma kadar gösterişli yaşadım. İnancım gereği de sade yaşamayı seviyorum

Tarzım böyle

Gol attığımda rakip oyuncu ve taraftarı üzmemek için fazla sevinmiyorum. 19-20 yaşıma kadar gösterişli yaşadım. İnancım gereği de sade yaşamayı seviyorum.

Anelka ile 45 dakikalık röportajda gördük ki, Fransız oyuncunun futboldaki gibi özel hayatı da da çok sade. "Herkesin bir tarzı var. Bazıları gollerini takla atarak kutlar, bazıları kollarını açarak. Benim tarzım da sadece kollarımı açmam" diyen Anelka, deplasmanda gol attığında daha az sevinmesini şöyle açıklıyor: "Attığınız gol statta olan binlerce insanı üzmüştür. Onlar üzülürken, ben nasıl sevinirim?"

Ropörtajın devamını bazı arkadaşların olaya farklı bakış açıları ile bakacağından dolayı yayınlamıyorum, haberin devamı pasfotomac gazetesinde...

perfectlover

Üye
Helal olsun. Anelka'ya şımarık diyenlere kapak olsun.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

Nicolas_Anelka

Üye
herkez yanıldı anelka huysuz dendi ama ailton anelkadan beter cıktı...

Salihyet

Salihyet

Üye
BRAVOOOOOOOOOOooOooo

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Doğru söze..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Klasını göstermiş.

ibonline

ibonline

Üye
kişiliği hal ve hareketleri gercekten cok hoşuma gidiyor...
Tüm futbolcular keşke örnek alsalar tavırlarını birde arkadaşlar sadece bu kişi değil birde van hoijdonkta aynı derecede biri idi...

cosmokramer

Üye
konya maçındaki gole niye sevinemediğini anladık..

maavii

Üye
Ailton la kıyaslamak bile yanlış. Türkiye ye gelmiş sayılı oyunculardan biri Anelka

emere

Üye
muhteşemsin anelka sada bu yakışır

Nicolas_Anelka

Üye
beşiktal macını unutmuyoum golu attı kalenin arkasından dolastı tuncay geldi anelka hiçbirsey olmasmıs gibi santraya dogru kostu...

DefectoR

Konu Sahibi
Bazen en güzel çığlık sessiz kalmaktır

Nicolas_Anelka

Üye
bence anelkanın ve fransız golculerin ozelliği bu trezeget,henry gibi dünya çapındaki yıldızlarda gol attıları zaman her maçta sessiz kalmayı tercih ederler kim bilir belki onlarında karizması budur...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 26 2005, 11&#58;27 AM) [post=237507]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bazen en güzel çığlık sessiz kalmaktır
[/b][/quote]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...