Anelka Ve Alex Satılsın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Anelka Ve Alex Satılsın
Kanarya ikisini de Avrupa şampiyonluğu için aldı ama tur bile geçilemedi... Ben olsam hemen satarım Onlara verilen paralarla ligde fark atmak beceri değil

Fener’in Avrupa’da şampiyon olması mecburiyeti var Ancak Başkan Yıldırım yanlışlarından dönmezse taraftarın bunun için 10 yıl daha beklemesi gerekecek

YARIN DA OLMAZ

‘FENERBAHÇE’NİN bugün Avrupa’da olmaması beni kahrediyor. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim, Anelka, Alex ve diğer yabancıları Avrupa şampiyonluğu için aldığını söylüyor. Ama beyler Avrupa’da yok. ‘Tecrübe kazanılıyor’ mantığını kabul etmiyorum. Avrupa’da bugün yapamadıklarını yarın yapacaklarına inanmıyorum.’

ONLAR CENNETTE!

‘BİZ 1996’da Anelka’nın yarı fiyatına, yani 12 milyon dolara, Okocha’lı ve Kostadinov’lu bir takım kurduk, Avrupa’da başarıyı yakaladık. Anelka ve Alex gibi oyunculara verilen paralarla Fenerbahçe’nin Türkiye Ligi’nde fark atması başarı değildir. Onlara sağlanan imkanlar bir cennet gibi. Başka yerde bu olanakları ve rahatlığı bulamazlar.’

YILDIRIM TUTSUN!

‘TÜRKİYE’DE gol atacak, orta yapacak, kafa vuracak çok oyuncumuz var. Anelka ve Alex’e Süper Lig için ihtiyaç yok. Ben olsam ikisini de hemen satardım. Ama Aziz Yıldırım ‘100. yılımızda Avrupa Şampiyonu olacağız’ diyor ve garanti veriyorsa tutsun. Çünkü harcadığı para ne kendi parası, ne Yıldırım ailesinindir. Fener’in varlıklarıdır...’

CİM-BOM EZİYOR

‘AVRUPA’DA başarılı olmak için oradaki büyük takımların yönetim tarzını iyi bilmek lazımdır. Artık Fenerbahçe’nin Avrupa’da şampiyon olması sadece şart da değil mecburiyet... Çünkü Türkiye’de 10 yıl arka arkaya şampiyon olsan bile Galatasaray’ın UEFA ve Süper Kupa şampiyonluğu, karşında çıplak bir gerçek gibi duracaktır.’

ÇOKTAN GELMELİYDİ

‘FENER Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu mutlaka almalıdır. Bunu yapamazsa Yıldırım’ın bütün yatırımları ve onun değerleri her geçen gün aşağıya iner. Avrupa şampiyonluğu çoktan gelmeliydi. Bu yıl UEFA’ya kalan 32 takımdan hiç birisi Fener’den güçlü değil. Geçen yıl da CSKA ve Sporting UEFA finali oynadı. İkisini toplasan bir Fener etmez.’

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kim demiş bunları?

Caine

Caine

Üye
ali şen söyledi ve bence çokda doğru söyledi
ikiside avrupa için alındı ve dünyanın parasını verdiler. adamlar avrupada takıma bir tur bile atlattıramadılar. bence şu an için gereksiz duruyorlar. tabi genede fb yönetimi bilir. bizimki sadece bir görüşten ibaret

maavii

Üye
    Konu Sahibi
pardon... evet Ali Şen söyledi... çok da doğru.....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Alişen çok şey söylüyo ve boş şeyler söylüyo..

CooL'n'Quiet

Üye
ağzı olan konusuyo..

fb_olgac

Üye
bence satılmasın ya alex ve anelka iyi iş çıkardı ama ben avrupadaki başarısızlığımızı daha çok hakem hatalarına bağlıyorum arkasına sığınmak gibi olmasında hakemler maçlarda çok hata yaptılar

CisSe

Üye
Bence Ali Şen ne derse doğru söylüyo

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sene başında bjk patlama yapacak dedi. Haklı çıktı daha 10. hafta gelmeden patladı bjk..

delimakina

Üye
sat gittisin ya

damadada

Üye
paramı lasım fenere

yitik savaşçı

Üye
1996 - 1997 sezonunda Fenerbahçe son maçta Juventus'u deplasmanda yenseydi Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynayacaktı. Buna rağmen o sezon Türklerin hafızasına Fenerbahçe'nin tarih yazdığı sezon olarak kazındı. Fenerbahçe İngiliz ekibi Manchester United'ın 40 yıllık Avrupa kupalarında kendi sahasında yenilmeme rekoruna son vermişti.

O seneler geride kaldı... Başırının kıstası Galatasaray'ın Avrupa kupası kaldırmasından sonra değişti. Artık bir Türk takımı çeyrek final oynasa dahi; kupaya uzanamadığı için üzülecek. Nitekim benzer bir örnek yakın bir tarihte; 2002 - 2003 sezonunda yaşandı. Beşiktaş UEFA Kupası'nda çeyrek final oynamasına rağmen bunun adını başarı olarak koymadı. Çünkü hedefe iki adım yaklaşmak, hedefe varmanın zevkini hissettirmiyordu artık.

Nicolas_Anelka

Üye
alişen önce kendi yapyıgı işlere baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...