Anelka şaştı kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Anelka şaştı kaldı
Anelka şaştı kaldı
Fenerbahçe'nin Fransız futbolcusu Nicolas Anelka, Diyarbakırspor karşılaşmasını değerlendirirken, "Daha önce boş bir statta hiç resmi maç oynamadım" dedi. Anelka, Everton maçında yaşanan tatsızlıklardan dolayı Futbol Federasyonu'nun kendilerine 1 maç seyircisiz oynama cezası verdiğini hatırlatarak, "Bu durumdan dolayı Diyarbakırspor'a karşı evimizde taraftarlarımızla olan ilk buluşmamız ne yazık ki gerçekleşemedi. İlk kez boş bir statta resmi bir maç oynadım. Taraftarlarımızın yokluğunu hissettim, çünkü maçımız antrenman havasında geçti. Sahalara geri döndüğüm için mutluyum, ancak taraftarlarımızla buluşmayı iple çekiyorum" diye konuştu.

Maçta soyunma odalarına girdiğinde kasığının sol tarafında bir ağrı hissettiğini belirten Anelka, risk almak istemediği için yerini bıraktığını söyledi.

Anelka, bundan sonraki maçlarda gittikçe daha iyi olacaklarını da ifade ederek, "Dinamik oyunumuza kavuşacağız. Kasığımdaki ağrı Pazar günü gördüğüm tedaviye iyi cevap verdi"

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Şaşılmayacak da bir durum değil zaten.

Adam 50 metre ötedekinin sesini duyuyor.Böyle maçın.. :off:

sambadisakkarit

Üye
Biz de onların takımlarıyla oynarken sahaya PKKlıların dalmasına şaşıp kalıyoruz... :wacko:

aykut1907

Üye
evet yaaa taraftar olsaydi cok farkli olurdu kesin yenerdik.......

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sambadisakkarit biraz daha açıklayıcı olur musun?

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by sambadisakkarit@Aug 17 2005, 03:38 PM
Biz de onların takımlarıyla oynarken sahaya PKKlıların dalmasına şaşıp kalıyoruz... :wacko:
[post=135673]Quoted post[/post]​

evet bende anlayamadım :wacko:

Caine

Caine

Üye
arkadsın demek istediği turk takımlarıyla yabancıların veya işte fransızların takımlarıyal mac yaparken sahaya girip pkk bayragı acıp macı kesen adamları görünce sok oluyoruz heralde? ben boyle anladım :) seyircisiz mac mac değil sadece antremandır :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...