Anelka attı, coşturdu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Anelka attı, coşturdu!
Lokomotiv Moskova'nın ev sahipliği yaptığı Russian Railways Cup 3.'lük maçında Chelsea, Milan'ı 5-0 mağlup etti.
Ronaldinho, Pato, Kaka ve Inzaghi gibi önemli eksikleri olan Milan, sıkıntılara kaleci Kalac'ın inanılmaz hatası da eklenince 2008/09 Sezonu hazırlıkları kapsamında katıldığı Railways Kupası'nda Chelsea'ye farklı yenilmekten kurtulamadı. Maviler'de Nicolas Anelka attığı 4 golle yıldızlaşan isimdi.

Chelsea 5 - 0 AC Milan
Ronaldinho, Pato, Kaka ve Inzaghi gibi önemli eksikleri olan Milan, sıkıntılara kaleci Kalac'ın inanılmaz hatası da eklenince 2008/09 Sezonu hazırlıkları kapsamında katıldığı Railways Kupası'nda Chelsea'ye farklı yenilmekten kurtulamadı. Maviler'de Nicolas Anelka attığı 4 golle yıldızlaşan isimdi.
Ajansspor'un haberine göre; Serie A ekiplerinden AC Milan ve Premier Lig temsilcisi Chelsea 2008/09 Sezonu hazırlıkları kapsamında katıldıkları Railways Kupası'nda üçüncülük maçında karşılaştılar.

AC Milan'da 2008 Pekin Olimpiyatları'nda mücadele edecek olan Brezilya Milli Takımı'yla birlikte Çin'de bulunan genç yetenek Alexandre Pato ve yeni transfer Ronaldinho'nın yanısıra, sakat Pippo Inzaghi ve Kaka eksik isimlerdi.

Chelsea [5 - 0] AC Milan
03' [1 - 0] Frank Lampard
08' [2 - 0] Nicolas Anelka
18' [3 - 0] Nicolas Anelka
51' [4 - 0] Nicolas Anelka
58' [5 - 0] Nicolas Anelka

İtalyan ekibinde eksikliklerin yarattığı sıkıntıya Kalac'ın üçüncü golde yaptığı inanılmaz hata da eklenince farklı yenilgi kaçınılmaz oldu.

Maça damgasını vuransa Chelsea'nin Fransız yıldızı Nicolas Anelka'ydı. Fransız oyuncu, Andriy Shevchenko ve Didier Drogba'nın takımdaki durumlarının belirsizliğini koruduğu bu dönemde AC Milan karşısında attığı gollerle Maviler'in taraftarına rahat bir nefes aldırdı.

Dwyane_Wade

Üye
bu konunun fenerbahçeyle ne ilgisi var...

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
bu konunun fenerbahçeyle ne ilgisi var...
:ehe güzel bir soru olmuş. her bölüme konu açtığım için diğer spor kulüplerine açacağım yerde fenerbahçeye açmışım. karışıklık olmuş. bende sen söyleyince farkettim. hem kusuruma bakma hemde teşekkür ederim.:oke:

Dwyane_Wade

Üye
önemli değil kardeşim...her insan hata yapar:)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
konuyu açan yusuf kardeşim olmasaydı 2 çift söz söylerdim ama :ehe
sağol paylaşım için

canturgay

canturgay

Üye
anelka dan başka gol atan olmamışşş..:ehe

schumici

schumici

Üye
:ehe güzel bir soru olmuş. her bölüme konu açtığım için diğer spor kulüplerine açacağım yerde fenerbahçeye açmışım. karışıklık olmuş. bende sen söyleyince farkettim. hem kusuruma bakma hemde teşekkür ederim.:oke:

kardeşim ne demek yaaa olur mu öyle şey senin canın sağolsun. senin paylaşımlarınla burda hayat var kardeşim benim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ne demek yaaa olur mu öyle şey senin canın sağolsun. senin paylaşımlarınla burda hayat var kardeşim benim:oke:
Allah razı olsun kardeşim benim, seninde canın sağolsun. ben sadece haberi açıyorum. sen yorumlarınla hayat katıyorsun, renk katıyorsun haberlerime. Teşekkür ederim kardeşim benim :oke:.

schumici

schumici

Üye
Allah razı olsun kardeşim benim, seninde canın sağolsun. ben sadece haberi açıyorum. sen yorumlarınla hayat katıyorsun, renk katıyorsun haberlerime. Teşekkür ederim kardeşim benim :oke:.

kardeşim gurur duyuyorum haberlerine yorum katmakla. senin haberlerin olmasa neye yorum yapabilcezki haberlerinin artarak devamını bekliyoruz iyiki varsın kardeşim benim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim gurur duyuyorum haberlerine yorum katmakla. senin haberlerin olmasa neye yorum yapabilcezki haberlerinin artarak devamını bekliyoruz iyiki varsın kardeşim benim:oke:
emin ol kardeşim bende senin yorumlarını okurken hem gurur duyuyor hemde seviniyorum. inşallah elimden geldiğince en iyi şekilde sizlere aktarmaya çalışıyorum. ve senin yorumunu almak gerçekten ayrı bir duygu. sende iyiki varsın kardeşim.

schumici

schumici

Üye
emin ol kardeşim bende senin yorumlarını okurken hem gurur duyuyor hemde seviniyorum. inşallah elimden geldiğince en iyi şekilde sizlere aktarmaya çalışıyorum. ve senin yorumunu almak gerçekten ayrı bir duygu. sende iyiki varsın kardeşim.

eyvallah kardeşim benim ALLAH razı olsun aman ALLAH başımızdan eksik etmesin seni inşallah çok çok sağol kardeşim benim

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim benim ALLAH razı olsun aman ALLAH başımızdan eksik etmesin seni inşallah çok çok sağol kardeşim benim
Allah senden de razı olsun kardeşim, Allah sevdiklerimizden ayrımasın bizleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...