anektod 6


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Bir genç kız bilge adamı şaşırtmak istiyor.
İki elinin arasına bir kelebek koyacak ve bilge adama, "avucumun içinde bir kelebek var, canlı mı ölü mü?" diye soracak.
"Ölü" derse kelebeği salıverecek. "Canlı" derse avucunu bastırıp kelebeği öldürecek.
Bilge adam her ne derse tersini ispat etmis olacak. Kız kapalı tuttuğu ellerini bilgeye doğru uzatıyor: "Avucumun içinde bir kelebek var. Canlı mı, ölü mü?"
Bilge adam cevap vermeden önce uzun uzun kızın gözlerinin içine bakiyor ve cevap veriyor:
"Canlı da olması, ölü de olması senin ellerinde kızım. Senin ellerinde..
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Gercekten iyi bir yazı...
 
darktempler

darktempler

Üye
güzel bir yazı saol :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt