androidte açılıyor s40 ta açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
androidte açılıyor s40 ta açılmıyor
arkadaşlar yardım edin telefonumdaki bazı dosyaları(videolar felan özellikle) android telefonda gösteriyor . açıyorama asha 501 de göstermiyor (s40) ne yapmalıyım

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
Ekran boyutundan kaynaklanıyor olabilirmi benim telefonlarım arasındada oluryor bu ara sıra

SpyChef

SpyChef

Üye
Video uzantısı ile ilgili de olabilir. İzlemek istediğiniz video internetten mi yoksa yüklü bir video mu ?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
arkadaşlar yardım edin telefonumdaki bazı dosyaları(videolar felan özellikle) android telefonda gösteriyor . açıyorama asha 501 de göstermiyor (s40) ne yapmalıyım

s40 telefonlar Android cihazları kadar gelişmiş özelliklere sahip değildir.
videonun boyutunun haricinde, video biçimi çok önemli. örneğin android telefonundaki bir flv uzantılı videoyu izleyebilirken, bunu s40 ta kolay kolay izleyemezsin.

en güzel yöntem videoları uygun biçime dönüştürüp s40 ta izlemendir. tabi uygun biçime dönüştürdükten sonra telefonun ekran boyutunu da göz önünde bulundurman lazım.

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al

Emre

Üye
asha 320p@15fps yukarı desteklemiyor.

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al
victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
telefon açmıyor deil dosyaları göstermiyor yani hafıza kartında dosyalar var ama ben ashada bakınca seçecegim dosyayı göremiyorumki bide dosyaları zaten o telefonda çekmiştim...acaba telefonu zamanında bilgisayara bağlayınca bir şekilde böyle olmuş olabilirmi ki?

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
s40 telefonlar Android cihazları kadar gelişmiş özelliklere sahip değildir.
videonun boyutunun haricinde, video biçimi çok önemli. örneğin android telefonundaki bir flv uzantılı videoyu izleyebilirken, bunu s40 ta kolay kolay izleyemezsin.

en güzel yöntem videoları uygun biçime dönüştürüp s40 ta izlemendir. tabi uygun biçime dönüştürdükten sonra telefonun ekran boyutunu da göz önünde bulundurman lazım.
telefon açmıyor deil dosyaları göstermiyor yani hafıza kartında dosyalar var ama ben ashada bakınca seçecegim dosyayı göremiyorumki bide dosyaları zaten o telefonda çekmiştim...acaba telefonu zamanında bilgisayara bağlayınca bir şekilde böyle olmuş olabilirmi ki?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

s40 telefonunda kullandığın harici bir sd kart varmı? varsa eğer onu bilgisayardan değilde, telefona taktıktan sonra (kart telefonda iken) biçimlendir, tabi bu işlemi yapmadan önce, karttaki bilgi ve dökümanların yedeğini pc ye at, sonra tekrar dene bence.

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
s40 telefonunda kullandığın harici bir sd kart varmı? varsa eğer onu bilgisayardan değilde, telefona taktıktan sonra (kart telefonda iken) biçimlendir, tabi bu işlemi yapmadan önce, karttaki bilgi ve dökümanların yedeğini pc ye at, sonra tekrar dene bence.
dosyaları kopyalarken göstermediklerini nasıl kopyalarım yada kendi kopyalarmı ? dosyalar önemlide

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
dosyaları kopyalarken göstermediklerini nasıl kopyalarım yada kendi kopyalarmı ? dosyalar önemlide

içinde dosya olduğundan eminsen ve görünmüyorsa eğer, adresinden Autorun Virus Remover programını kurup bellek kartını bir usb cihazı ile pc ye bağla ve bu Autorun Virus Remover programını çalıştır. ayarlarından dosyaları kurtarma vardır.

eğer karışık gelirse, Total Commander programını bilgisayara yükleyip, programın bir bölümünü pc, diğer bölümünü de taktığın bellek olarak göster:

Bu işlemi yaptıktan gizli dosyaları görüntülemek için ayarları yap:

Ayarları yaptıktan sonra, kurtarmak istediğin dosyayı sekmeler arasında kopyala yapıştır yaparak kurtarabilirsin.

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
saolun gerek kalmadı telefonu depolama modu ile bilgisayara baglayıp hafızakartına girdim arama bölümüne *** yazdım tüm dosyalar göründü bilgisayara kopyaladım sonra kartı telefondan biçimlendirdim ve dosyaları bilgisayardan geriattım ama bundan önce virüs taraması yaptım birkaç virüs buldu

Üst Alt