Android'deki Pou s60v5 için var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

alpaslan98

Üye
    Konu Sahibi
Android'deki Pou s60v5 için var mı?
Arkadaşlar androiddeki pou gibi hayvan geliştirme oyunları Nokia 5800(s60v5) için var mı pou veya benzeri de olabilir.

LORDxKARUS

Üye
aynen banada ole oyun lazim ama sanmiyorum.

alpaslan98

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşın telefonunda vardı illa ki aynısı değilde onun gibi bir hayvan geliştirme oyunu vakit geçirmek için

- - - Eklendi - - -

arkadaşın telefonunda vardı illa ki aynısı değilde onun gibi bir hayvan geliştirme oyunu vakit geçirmek için :D

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Pou'yu bilmiyorum ancak 20 mblik canavar geliştirme oyunları var. Creebies adında bir oyun:

muzo62

Üye
bu bende var çok güzel 5230 ada oluyor denedim ama şimdi 5800 aldım biraz araştırırsan bulabilirsin

- - - Eklendi - - -

bu linki buldum indirirsin

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Zaten maxicep'te var...

lider63

lider63

Üye
creebiesi denedim ikidebir dışarı, çıkmak istiyo dövüyorum üzülüyo. topu aldırdım ağlıyo eve tıktım laf dinlemez oldu.Bende sinirlendim sildim oyunu :D

beatboxqwe

Üye
creebiesi denedim ikidebir dışarı, çıkmak istiyo dövüyorum üzülüyo. topu aldırdım ağlıyo eve tıktım laf dinlemez oldu.Bende sinirlendim sildim oyunu :D

Oyun çok zevkli ben yeni adalar falan açtım bi sürü canavar yaptım oyunlar oynatıyorum kostümler giydiriyorum bence oyun pou dan çok daha güzel

lider63

lider63

Üye
Oyun çok zevkli ben yeni adalar falan açtım bi sürü canavar yaptım oyunlar oynatıyorum kostümler giydiriyorum bence oyun pou dan çok daha güzel

nasıl açtın yürüterek mi bide bu acıkıyo açlıktan ölcek bi tane restoran bulamıyorum nasıl yemek yedircem bide ne yaparsam bu canavarlar mutlu olur. Bak şimdi anlattın benimde canım çekti :D

beatboxqwe

Üye
nasıl açtın yürüterek mi bide bu acıkıyo açlıktan ölcek bi tane restoran bulamıyorum nasıl yemek yedircem bide ne yaparsam bu canavarlar mutlu olur. Bak şimdi anlattın benimde canım çekti :D

Hayır para kasman gerekiyo ada açmak için yemek yedirmek için de bir dükkanda kek falan var onları yedir mutlu etmek için de onunla oyna eşyalar al ;)

muzo62

Üye
ben bütün adaları açtm üstùne 30.000 para yaptm kariyerı silmışler

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
link açılmıyor oyun sizde varsa yükleyebilirmisiniz

oyunkolikbenim

Üye
lütfen oyunu indiremiyorum cook merak ettim yardımcı olurmusunuz bana daha yeni üyeyim birazda acemilik var

MaxipmaN

Üye
yok kardeşim olsa da javası olur anca

oyunkolikbenim

Üye
lütfen yardımcı olurmusunuz bende bu oyunu indirmek istiyorum ama olmadı oyunu cook merak ettim

exeli258

exeli258

Üye
kardesim olmuyo oyunda iğrenç

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Beyler isteyen varsa ben konu açim o zaman? Ben de vardı galiba bi bakim o zaman varsa konu açarım

oyunkolikbenim

Üye
iyi olur paylaşırsan teşekkürler

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Kardeş tamam biz bi şırdancıya (adanaya has bi yiyecek) gidip geliyoz gelince açarım kusra bakma :)

oyunkolikbenim

Üye
tmm afiyet olsun Sagol