Android'deki Pou s60v5 için var mı?

• 31 Mart 2013
  • 3506 Okunma
  • 21 Cevap

1. Arkadaşlar androiddeki pou gibi hayvan geliştirme oyunları Nokia 5800(s60v5) için var mı pou veya benzeri de olabilir.

Yazan: alpaslan98
  2. aynen banada ole oyun lazim ama sanmiyorum.

3. arkadaşın telefonunda vardı illa ki aynısı değilde onun gibi bir hayvan geliştirme oyunu vakit geçirmek için

- - - Eklendi - - -

arkadaşın telefonunda vardı illa ki aynısı değilde onun gibi bir hayvan geliştirme oyunu vakit geçirmek için :D

4. Zaten maxicep'te var...

5. creebiesi denedim ikidebir dışarı, çıkmak istiyo dövüyorum üzülüyo. topu aldırdım ağlıyo eve tıktım laf dinlemez oldu.Bende sinirlendim sildim oyunu :D

6. Oyun çok zevkli ben yeni adalar falan açtım bi sürü canavar yaptım oyunlar oynatıyorum kostümler giydiriyorum bence oyun pou dan çok daha güzel

7. nasıl açtın yürüterek mi bide bu acıkıyo açlıktan ölcek bi tane restoran bulamıyorum nasıl yemek yedircem bide ne yaparsam bu canavarlar mutlu olur. Bak şimdi anlattın benimde canım çekti :D

8. Hayır para kasman gerekiyo ada açmak için yemek yedirmek için de bir dükkanda kek falan var onları yedir mutlu etmek için de onunla oyna eşyalar al ;)

9. ben bütün adaları açtm üstùne 30.000 para yaptm kariyerı silmışler

10. link açılmıyor oyun sizde varsa yükleyebilirmisiniz

11. lütfen oyunu indiremiyorum cook merak ettim yardımcı olurmusunuz bana daha yeni üyeyim birazda acemilik var

12. yok kardeşim olsa da javası olur anca

13. lütfen yardımcı olurmusunuz bende bu oyunu indirmek istiyorum ama olmadı oyunu cook merak ettim

14. kardesim olmuyo oyunda iğrenç

15. Beyler isteyen varsa ben konu açim o zaman? Ben de vardı galiba bi bakim o zaman varsa konu açarım

16. iyi olur paylaşırsan teşekkürler

17. Kardeş tamam biz bi şırdancıya (adanaya has bi yiyecek) gidip geliyoz gelince açarım kusra bakma :)

18. tmm afiyet olsun Sagol

Yüklüyor...
14/11/2018 - 19:00