Oyun Android Xperia sp 4.3 most wanted yüklenmiyor...

Sponsorlu Bağlantılar

kalwiremi

Üye
    Konu Sahibi
Android Xperia sp 4.3 most wanted yüklenmiyor...
Arkadaşlar telefonum xperia sp 4.3 güncellemesini yaptım fakat most waanted ı 4.1.2 deyken yükleyip sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorken şimdi oyunu yüklüyorum oyun açılıyor fakat arkaplanda yani ekranda menü var ve ekranda most wanted maalesef durdu yazıyor sorunu bir türlü çözemedim tekrar tekrar yüklememe rağmen değişmedi nette de çok açıklayıcı bir şey bulamadım bilenlerden yardımcı olmalarını rica ediyorum...

ishak388

ishak388

Üye
Kardeşim bendede telefon kapaniyor bilgisayardan indirip android/data"nın içine at data dosyalarini öyle gir

kalwiremi

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bendede telefon kapaniyor bilgisayardan indirip android/data"nın içine at data dosyalarini öyle gir

dediklerini zaten yaptım yani herşeyi olması gerektiği gibi yapıyorum ama sebebi nedir bulamadım 4.3 güncellemesi ile uyumsuz mu acaba ama oyun açılıyor fakat ekran gelmiyoryardımcı olacak birileri yok mu arkadaşlar

orxan_92

orxan_92

Üye
Başka bir sürümünu dene oyunun

kalwiremi

Üye
    Konu Sahibi
bende hazır var diye denemedim bi deneyeyim yazarım sonucu yine

Emre

Üye
Merhaba, Oyunu
kaldırıp tekrar
yüklemenizi tavsiye
ederim.

kalwiremi

Üye
    Konu Sahibi
valla arkadaşlar farklı sürümlerde de denedim aynı değişen hiçbir şey yok !! çok defa kaldırdım yükledim nafile çok sinir bozucu bişey bi anlayabilsem neden olduğunu
oyun açılıp çalışıyor sesler geliyor ama ekran yukarıdaki gibi çok saçma değil mi ...

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bide bunu dene linke tıkla bu apkı indir sonra

apk linki

aşağıdaki linkten Adreno olan datayı indir v1.50 apkı kur data dosyasını android/data klasörüne kopyala

Son düzenleme:

Üst Alt