Uygulama android wifi şifresini gösteren program

Sponsorlu Bağlantılar

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
android wifi şifresini gösteren program
android wifi şifresini gösteren program var mı

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Recover wifi password yaz google play e zibilyon tane uygulama çoğu işe yarıyor :oke:

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
sağol symbianda da var mı

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
galiba hepsi rootsuz çünkü wifi kırıcı değil daha önce bağlandığımız wifi nin şifresini söyleyen program

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
galiba hepsi rootsuz çünkü wifi kırıcı değil daha önce bağlandığımız wifi nin şifresini söyleyen program

O şifreler bi sistem dosyasına yazılır o dosyaya erişimde ancak ROOT ile mümkün olur o yüzden ROOT suz var mi dedim

Sarangni

Sarangni

Üye

1. Linkteki zip dosyasını indirin ve flashlayın.

2. Marketten Terminal Emulator indirin (Root Gerektirir)

su
PASS

kodlarını girin.

Karşınıza seçenekler çıkacak. 1 yazıp devam edin. Bugüne kadar bağlandığınız Wi-Fi adreslerini şifresi çıkacak. Bunları seçenekelerden SD karta aktarabiliyorsunuz.

KAYNAK:

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

1. Linkteki zip dosyasını indirin ve flashlayın.

2. Marketten Terminal Emulator indirin (Root Gerektirir)

su
PASS

kodlarını girin.

Karşınıza seçenekler çıkacak. 1 yazıp devam edin. Bugüne kadar bağlandığınız Wi-Fi adreslerini şifresi çıkacak. Bunları seçenekelerden SD karta aktarabiliyorsunuz.

KAYNAK:

Teşekkürler hocam zaten bu gün arkadaşın telefonu ROOT luyacaz ama bunu flashlamam çocuğa malum Recovery tehlikeli iş bootloop a duser falan gerek yok GP den bakicam artık :ehe

Sanmıyorum
İse yarıyanların hepsi root istiyor

Cevap için teşekkürler hocam

Sarangni

Sarangni

Üye
Teşekkürler hocam zaten bu gün arkadaşın telefonu ROOT luyacaz ama bunu flashlamam çocuğa malum Recovery tehlikeli iş bootloop a duser falan gerek yok GP den bakicam artık :ehe

Cevap için teşekkürler hocam

Cihaz hangi model. Bootloop düşeceğini hiç sanmıyorum. Benim cihaz çok hızlı açıldı.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Rootlu Cihaz Olması Lazım Wps Tester Proğramı Kayıtlı Şifreleri Gösteriyor

Üst Alt