android ve iphone kullanımı hakkında

• 18 Eylül 2013
  • 403 Okunma
  • 6 Cevap

1. şu ana kadar symbian ve android kullandım,s2'yi sattım yerine 2.el s3,note2 düşünüyorum,bu ara kafama iphone 4s takıldı android'e alıştım 4s alsam kullanabilirmiyim.

Yazan: calypso16
  2. kullanamazsın kardeşim çünkü birbirine benzer ama aralarında dağ gibi farklılıkları var iki işletim sisteminin iphone çok kısıtlayıcı bir işletim sistemi ve androide göre bir çok uygulama ücretli ve iphone 4s e vericeğin paraya androidde çok iyi telefonlar alabiliyorsun bunu unutma
    ama ben sana note2 yi almanı tavsiye ederim

3. evet dediklerinin çoğunu biliyorum da işte elime almadığım için bilmiyorum nedir nasıldır,dediğin gibi note2 favorim
    ---
    bişey daha soracağım daha önce mediamarkttan almıştım,garantiyede samsung servis merkezi baktı,internetten alırsak yine aynı yer mi bakar.mesela kliksa vb yerler gibi

4. Garanti konusunu bilmiyorum ama bence Note 2 almalısın. =) Pişman etmez. S3den de kat kat daha iyidir.

5. Alisirsin cokta memnun kalirsin ve birdaha androide gecmezsin :)
    Herseyi ile cok kallteli iphone ve ioslar:)
    Bu arada alacagin cihazin ios6li olsun derim.eger guncellenmisse ios7ye ios6ya donmen imkansiz shsh kaydi alinmamissa.demek istedigim ios6da shsh kaydi alip oyle ios7e guncellemen:)

6. 4s alma

7. Note 2 varken s3 gibi bir hata yapma.

Yüklüyor...
21/09/2018 - 04:51