android uygulamalarin koduna girebilecegim program lazim

• 17 Ağustos 2014
  • 1238 Okunma
  • 22 Cevap

1. android uygulamalarin koduna girebilecegim program lazim yardim edermisiniz

Yazan: Ceklimusa
    Samsung ile gönderdi
  2. geliştiricimisiiz[DOUBLEPOST=1408291111,1408291015][/DOUBLEPOST]buyur bu siteye bak Apk’dan Kodları Görme |
    pardon geliştiricimisiniz

3. Apktool var. Tabi senin koddan kastın ne ? Apktool hepsini ortaya döker. Tabi lib klasöründeki kütüphaneleri (.so) açamazsın. O ayrı :)

4. apk toll parçalar parçalanan apkde classes.dex var kodlar orda

5. peki apktool ile kodu degistirebilebilirmiyim

Samsung ile gönderdi
  6. kodu derlemeden değişmez diye biliyorum

7. Bende öyle dedim. Ayrıca koddan kastım, xml dosyaları anlamında. Onların çoğu res klasöründe. Smali kodları da classes.dex dosyasının içinde.

8. evet arkadaş kaynak kodalrı istiyor sanırım

9. Apk dosyası bir arşivdir. Arşiv yöneticis(7zip gibi) varsa apk dosyasını açabilirsin. Ama içindeki dosyalar şifrelidir. Okunamaz.

Apktool, sadece apk dosyasındaki şifreli(okunamayan) dosyaları okunacak hale getiririr. Bir kaç aracın ve bir takım kendine ait özelliklerin birleşimi bir araçtır. Resources.arsc içinden kaynakları çıkarır, classes.dex içindeki methodları içeren smali dosyalarını(senin istediğin dosyaları) bir klasöre çıkarır. Sen bunları düzenlersin, daha sonra kendi geri toplar. En sonunda da sen onu imzalarsın ve onu yüklersin. İmzalamazsan, android paket yükleyicisi yüklemez.

Tabi uygulamanın orjinal imzasını kullanamayacağın için marketten üstüne güncelleme alamaz

10. imzalanmamış uygulamayı @noss_barr'ın paylaştığı multitoll ile testkey değilde market ile imzalarsa güncellem alabilir . Doğrumu ??

11. Ben onu denemiştim. Hiç yüklenmedi.

12. benim yapmam gereken pc bozuldu hile yapiyordum oyunlara simdi sadece türkcelestirme yapiyorum

Samsung ile gönderdi
  13. bilmiyorum kardeş imza dosyası manifest.xml üzerinde bir kaç oynama ile günceillleme olur
    google play parametrelerini kullanarak

14. Hepsi o kadar basit değil.[DOUBLEPOST=1408296887,1408296836][/DOUBLEPOST]
    O başka bir şey. Konusunu daha iyi okursan o dediğini anlarsın.

15. ama uğraşlsa olur haklısın kardeş :D[DOUBLEPOST=1408297220,1408297059][/DOUBLEPOST]
    geliştircimisin cevabımı alamadım hala ???

16. sadece kendi oynadigim oyunlara yapiyorum paylasmiyorum[DOUBLEPOST=1408303190][/DOUBLEPOST]

Samsung ile gönderdi
  17. neyi yapıyorsun kardeş editmi ne ???

18. mesela hill climb racing para hilesi ama direk para vermiyo oyunda 1 tane para alinca aninda 3 milyon oluyo

Samsung ile gönderdi
  19. KENDİN APKDEN MI YAPIYORSUN

20. evet t

Samsung ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 05:18