Android uygulama Kategorisi

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Android uygulama Kategorisi
Merhaba, Sevgili MaxiCep Ailesi;
Android uygulama kategorilerinde Uygulama paylaşırken, uygulama ile ilgili bir tablo olsa, örneğin,

• uygulama için gereken Android sürümü,
  • Boyutu,
  • Sürüm no,
  • Geliştiricisi gibi... vs. vs.
Detayları eklememize olanak sağlayan, bir tablo olsa nasıl bir sonuç ortaya çıkar?

Aşağıdaki Resimdeki gibi

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Buğra

Buğra

Admin
Bunu vbulletin kullanırken ben kullanıyordum bundan 3-4 sene öncesi fakat siteye pek bir yararı olmuyor tablo içerisinde bilgi girişinin. Onun yerine kendi düzeninizi oluşturup konu açmak daha mantıklı.

Ben mesela bir kaç cümle açıklama yazıyorum altına google play linki veriyorum altına indirme linkini spoiler içine ekliyorum altına da en az 2 tane görsel ekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Bunu vbulletin kullanırken ben kullanıyordum bundan 3-4 sene öncesi fakat siteye pek bir yararı olmuyor tablo içerisinde bilgi girişinin. Onun yerine kendi düzeninizi oluşturup konu açmak daha mantıklı.

Ben mesela bir kaç cümle açıklama yazıyorum altına google play linki veriyorum altına indirme linkini spoiler içine ekliyorum altına da en az 2 tane görsel ekliyorum :)
Bende öyle yapıyorum. Ama, daha ayrıntılı bilgi vermek amacıyla daha iyi olur diye düşünüyorum.
Ayrıca, PC yazılım Kategorisinde: Windows Programları, veya 'Mac' programları, paylaşılıyor. bunların hangisi 'Mac' için hangisi 'Windows' için konuya yazmak yerine, tablodan seçmek daha iyi olur. Ve Filtreleme getirebilir.
Ayrıca, tablo şeklinde derken bu şekilde de olabilir;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
Ozan

Ozan

Admin
Tablo olmadan normal bir formatta bu bilgilerin paylaşılması iyi olabilir, duyarlı üyeler zaten normal formatta paylaşmakta. Bu konuda net bir tablo kuralı veya boşluk doldurma formu yapmak, paylaşımları daha da zorlaştırabiliyor o yüzden opsiyonel olarak paylaşanlardan rica etmekteyiz.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt