Android Tuner Pro v1.0.3

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Android Tuner Pro, Android cihazlar için geliştirilmiş sisteminiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz uygulamadır. Android 2.1 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Android 2.3 or above
Compatibility update for Android L preview and SELinux
Clear caches now available on non-rooted devices (CLEAR_CACHE permission)
Ability to restore CWM/TWRP app data on start
Create CWM/TWRP or open store from backups
Start flashing CWM/TWRP ZIP from explorer
New options to create CWM/TWRP ZIP
Bug fixesİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt