Android Telefonda Swap alanı oluşturma(RAM yükseltme) +200mb kadar artış

Sponsorlu Bağlantılar

envoy

Üye
Ben ext alanını oluşturdum ve kullanmaya başladım. Fakat a2sd programında uygulamalar sd kartta bölümü aktif açılışta zipalign aktif ama swap ayarlarına ne kadar tıklarsam tıklayım deaktif. Bir türlü aktif edemedim ne yapmalıyım?

brkbarutcu

Üye
arkadaslar benim bir sorunum var. telsonumda swap alanı aktif ve düzgün çalışıyor, ancak telefonu ne zaman yeniden başlatsam swappiness değeri tekrardan 10 oluyor. her telefonu yeniden başlattıgımda onu 100 yapmak zorunda kalıyorum. Bu sorunun bir çözümü var mıdır?

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
Programın başka bır versıonunu yükle yada buna benzer baka programlar war swapper gibi

ugur1000

ugur1000

Üye
teşekkürler
arkadaşlar swap ramin daha hızlı olmasını istiyosanız boş yer varsa programda bir yer var dahili hafızada diye onu seçerseniz daha hızlı olaçaktır çünkü dahili hafıza karttan daha hızlıdır yada yüksek classlı kart alabilirsiniz önerim bu swapı nete girerken açın çünkü oyun oynarkenn açarsanız swap kartta oldugu için oyunun kasma ihtimali var ama nete girerken bişi olmaz hatta 7-8 sekme bile açsanız kasmaz

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
Elbette tesekkurler bu konu hakkında ek olarak arkadsınki cok doğru

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
yardım edilirrr

caner_tr

Üye
Bi sorunum var yardımcı olabilir misiniz?

Telefonum galaxy ace s5830i ram arttırmak istiyorum ama bir hata ile karşılaşıyorum.

Swap deaktif yazıyo aktif olmuyor. Dalvik ayarları ise Cache SD-EXT'e getirmek istiyorum o da olmuyor doğal olarak swappiness değeri de belirleyemiyorum.

yuxexexy

yuxexexy

Üye
Çok teşekkürler ben de bu swap ne işe yarıyor anlayamamistim

yuxexexy

yuxexexy

Üye
Tel rootlu deildr ona ii bak

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
swap olayını bir daha yap daha sonra başka program kullan

caner_tr

Üye
Acaba sd kartımın hızı düşük olduğu için olabilir mi ?

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
hızını artırmak için rom toolbox pro yu yükle orada sd boost var onu kullan belki olur

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
yardım edilir güncell

Xanymore

Xanymore

Üye
kardeş cwm recoveryi nasıl yapacam anlatsana bi

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
dostum konularda android sistem modifikasyon bölümünü arşatır yada google da bulabilirsin

• Beğen
Tepkiler: kafakiller

fener_1996

Üye
a2sdgui uygulaması bende yok yapamadım

mel1h45

mel1h45

Üye
yaw benim telde kamera tusu yok nasıl olacak

- - - Eklendi - - -

yaw benim telde kamera tusu yok nasıl olacak

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
nasıl kamera tuşu yok zaten her telefonda aynı konfigirsyonla recovery e girmez senin tel nasıl girer öğren

panpalar

panpalar

Üye
    Konu Sahibi
Yardim edilirrrr

Üst Alt