Android Telefon Öneri (Flash Player Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
madem herkes bi öneride bulunmuş ben de sana galaxy s veya galaxy 551 tavsiye ederim.flash player desteklemezse de skyfire yüklersin izlersin.bende android bile olmayan 5800 var operayla indirip izleyebiliyorum.sen android alacaksın hayli hayli bir şekilde izlersin diye düşünüyorum.neyse seçiminde sana başarılar.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Samsung Galaxy S2 :oke:

BJKDRAGON1

Üye
n73 flash player destekler mı

xinsurer

xinsurer

Üye
benim galaxy mini'de de android 2 froyo var ancak flash desteklemiyor android sürümü ile değil işlemci gücü ile alakalı bir durum

Video'yu destekliyordur, desteklemiyorsa skyfire yükle sorun kalmaz..

TasteKiN

TasteKiN

Üye
flash player işletim sisteminden önce işlemci ile alakalıdır. yani her telefon desteklemez lakin flash player da pek önemli birşey değildir ( flash oyun tutkunu iseniz şart )

zaten facebook , youtube ve izlesene gibi siteler flash player gereksinimi duymadan video oynatmaya izin verirler ( mobil sürümler )

online film izlemek için ise skyfire kurup rahatlık ile izlenebilir hatta yildiz.tv adresinden canlı tv bile izlenebilir. yani flash player pekde önemli değildir. bunu androidli tel aldıktan sonra fark ettim daha önce fark etse idim 8500 alır flash desteği aramaz idim.

berkcombil

Üye
htc desire hd al bende var mükemmel galaxy s kullandımm beş para etmez
Bir kere Galaxy S ile HD'yi yan yana getirip de Desire HD'ye daha iyi diyecek adamın ya gözleri 10 numara bozuktur ya da telefon değil kamyonuna kullanılacak takoz arıyor demektir.:ehe

hhhgggffff

Üye
arkadaşlar flash player 10.3 sürümü desteklenmiyor ancak android markette uzun dolaşmalarım sonucunda samsung galaxy gio ve ace uygun swf playeri buldum flash playerin yaptıklarını yapıyor performans size kalmış....

----------Eklendi @ 17:18:50 ---------- Yazıldı @ 17:16:06 ----------

Flash 10.2 desteğini neden istiyorsun? Sadece video içinse gerek yok. Ben Samsung S5660 Galaxi Gio aldım, facebook dahil oynatamadığı video yok. Hele marketten skyfire 4.0 da yükledin mi tadından yenmez :) Uzun zamandır laptop kullanmıyorum, yattığım yerden giriyorum faceye..

dostum aynı telefon bende var ben skyfire 4.0 ı yükleyemiyorum nedense

fahreneit

Üye
He yaw bi 900'e bulursun zorlasan, al bi galaxy s i9000 :oke: bende onu alıyorum zaten, uzun araştırmalarımın ürünü :d:

galaxy s hem ucuz hem de root gingerbread falan kendileri yapıyorlar. hatta yükleme sırasında sorun olursa sorumluluk onlardaymış:ehe

şuraya girip bi okuyun:naughty: galaxy s 860 tl :aha:

__Toprak__

__Toprak__

Üye
galaxy 551 im var android 2.2 foroyo flash player yükleyemiyorum tüm sürümleri denedim :ağlarım::allalla::bilmm

yüklenmez arkadaşım, işlemci yetersiz çünkü. 600-800 mhz işlemciler zorlanabilir flash tabanlı sitelerde diye böyle bir sınırlama var maalesef..''The HTC Wildfire S has the latest Android 2.3 Gingerbread web browser. There are some performance improvements over Froyo, but the Wildfire S can’t take advantage of the Flash support (not supported processor)''..diyor ki, htc wildfire s en son sürüm android 2.3 gingerbread web tarayıcısına sahip. Froyo'ya nazaran birçok gelişme mevcut ancak yine de wildfire s tam flash desteğinin avantajını kullanamıyor (desteklenmeyen işlemci). hemen hemen aynı işlemciyi kullanan htc wildfire s ve lg optimus one da aynı sorundan nasibini almış ne yazık ki..işlemci desteklemiyor deniliyor. galaxy 551, galaxy mini ve galaxy gio'da da durum bu..Yani özetle şöyle bir durum yok arkadaşlar; android 2.2 froyo ve sonrası adobe flash player destekler...maalesef, işlemci desteklemezse isterseniz siz yüklemeye çalışın gene yükletmiyor. Zaten destekleyenler flash player kurulu olarak geliyor, ayrıca kurmaya gerek kalmıyor. Yalnız bu konuda en büyük haksızlığı lg optimus one yapmış durumda; kutusunda adobe flash player 10.1 desteği yazar mesela :/ kesinlikle desteklemiyor, kurmuyor, çalıştırmıyor. Bir de flash desteğinin asıl amacı gidip illa video izlemek değildir arkadaşlar, onu zaten indirip de farklı bir programda açabilirsiniz gayet..ama flash yoksa pcdeki gibi oracıkta izleyemezsiniz, sayfa dahilinde yani..Mobil internetin güzelliği/pratikliği bana göre bilgisayardan olduğu gibi rahatça mobil cihazınızdan internete girmektir. Gerçi son zamanlarda hemen hemen tüm firmalar flash gerektiren sitelere giriş için ayrı bir uygulama eklediler zaten cihazlarına; facebook, youtube uygulamaları vs..iş görüyordur muhtemelen. Ama bana göre, mobil bir cihazda da pcdeki gibi girilen site olduğu gibi açılmalı, tavsiyem kesinlikle galaxy s bu konuda, var piyasada flash destekleyen başka modeller ve markalar da tabi ama S2 hariç en iyi web performansını bu cihazda gördüm ben. flash içerikli ve uzun bir sayfada dolanırken bile kasma ve takılma yapmayan çok fazla model yok. ben alamadım ne yazık ki, fiyatı hala aşırı bana göre ama tavsiye ederim. Saygılar.

----------Eklendi @ 17:58:06 ---------- Yazıldı @ 17:31:27 ----------

flash player işletim sisteminden önce işlemci ile alakalıdır. yani her telefon desteklemez lakin flash player da pek önemli birşey değildir ( flash oyun tutkunu iseniz şart )

zaten facebook , youtube ve izlesene gibi siteler flash player gereksinimi duymadan video oynatmaya izin verirler ( mobil sürümler )

online film izlemek için ise skyfire kurup rahatlık ile izlenebilir hatta yildiz.tv adresinden canlı tv bile izlenebilir. yani flash player pekde önemli değildir. bunu androidli tel aldıktan sonra fark ettim daha önce fark etse idim 8500 alır flash desteği aramaz idim.

merhaba birşey sormak istiyorum; bilgilerinizde Desire S kullandığınız yazıyor, ben de yakın zamana kadar gayet istekli bir şekilde almaya niyetliydim ama fiyat ve birkaç olumsuzluktan dolayı vazgeçtim, sormak istediğim esasen şu; desire s yerine wave alsam web performansı açısından (diğer herşey wave'de de zaten var bence) pişmanlık yaşar mıyım sizce?

ercan0058

ercan0058

Üye
kimseyi yanlış yönlendirmeyin sakın vodafone 945 flashplayer desteklemez

13hasan13

13hasan13

Üye
benim vodafone 945 telefonum var ben bir türlü flash player yükleyemedim lütfn yardm edn blgisayardan yükleypmi mi telefona atcz yoksa direk telefondan internetten mi indircez ÇK ACİL LAZIM LÜTFEN

cs1453

cs1453

Üye
htc desire Z flash desteği için aldım ii telefon:yuru

serif35

Üye
galaxy 551,945,gio gibi telefonlarla flash videoları oynatamıyorum diyenler puffin web browser indirip kurun ve teşekkür edin

şahsen bende galaxy 551 var şu an wifi ile darkorbit denen orta halli bir pc de oynanabilen oyunu açabiliyorum gerisi siz düşünün artık

• Beğen
Tepkiler: xinsurer
xinsurer

xinsurer

Üye
Puffin'i denedim.. gerçekten flash desteği var, biraz ağırlaşıyor ama olsun, videolar tıpkı desktop bilgisayardaki gibi açılıyor. Ama önce settings menüsünden flash ayarlarını yapmanız gerekiyor, aşağıya resmi yükledim. Çok teşekkürler, çok makbule geçti :oke:

puffin browser flash ayarları:

----------Eklendi @ 13:13:37 ---------- Yazıldı @ 12:48:41 ----------

Linki de bu:

denizci35

denizci35

Üye
Lg optimus black de iyi telefon görüntulu gorusme var adobeflashplayer var yok yok bu telefonda

karamezar

karamezar

Üye
htc desire hd :) tabıı ama bır kac yıl beklemen gerekıcek doların dusmesını :) yada bulabılyorsan ıkıncı elı nı 950 ye alırsın en son sordugumda o kadar dı

Üst Alt