Android Telefon Öneri (Flash Player Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefon Öneri (Flash Player Destekli)
Arkadaşlar sitede önce arama yaptım kesin bir sonuca ulaşamadım.Adobe flash player 10.2 destekli facebook ve diğer videoları rahatça izleyebileceğim 500 ile 900 tl arası bir telefon önerisi bekliyorum sizlerden.Konuya bizzat bilgisi olanlar yorum yazsın lütfen.Birde öğrenmek istediğim her android froyo 2.2 işletim sistemine sahip olan telefonlar flash player 10.2 destekliyormu?

sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
    Konu Sahibi
Konuya 67 kişi bakmış bir kişi yorumda bulunamamış hayret doğrusu..!

pyst34

Üye
samsung galaxy s i9000 al bak keyfine kendi wep browserinden internette ki filimleri youtubedeki videoları facebook taki videoları herşeyi açıyor flash player 10.2 destekli süper bir telefon bence...:))

ultrayer6

ultrayer6

Üye
samsung galaxy s i9000 al bak keyfine kendi wep browserinden internette ki filimleri youtubedeki videoları facebook taki videoları herşeyi açıyor flash player 10.2 destekli süper bir telefon bence...:))

He yaw bi 900'e bulursun zorlasan, al bi galaxy s i9000 :oke: bende onu alıyorum zaten, uzun araştırmalarımın ürünü :d:

Ddcay

Ddcay

Üye
Anroid froyo olan telefonların tümü 10.2 flash playeri destekliyor.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
hayır desteklemez örneğin galaxy ace.. işlemci arm v6 tabanlı olduğu için desteklemez galaxy s in arm v8

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Galaxy S mi HTC Desire HD mi?

hoss

hoss

Üye
galaxy sl , galaxy s , htc desire hd , xperia arc , xperia neo

egypt3304

Üye
galaxy 551 im var android 2.2 foroyo flash player yükleyemiyorum tüm sürümleri denedim :ağlarım::allalla::bilmm

Şehriyar

Şehriyar

Üye
karşılaştırmak gerekirse
ekran:
galaxy s: super amoled 16m renk 4"
desire hd: lcd 16m renk 4.3"

ram:
galaxy:512
desire :768

kamera
galaxy:5mp
desire: 8mp

pil:
galaxy:1500 mAh (ekran amoled olduğu için pil ömründe desire hd, galaxy s ile yarışamaz bile ayrıca bazı sitelerde bataryanın li-po olduğu söyleniyor benim galaxy s im olmadığı için bilmiyorum)
desire: 1230 mAh

bluetooth
galaxy s: 3.0
desire hd: 2.1

android sürümü
galaxy s: 2.1 (2.3 e orjinal güncelleme)
desire hd :2.2

ortak özellikleri
1 ghz işlemci
wifi b/g/n
radyo falan filan :D

umarım yardımcı olmuştur
benim tavsiyem galaxy s al.. fiyatı daha uygun olduğundan kullanıcısı da çok olur kullanıcısı çok olursada geliştiricisi de çok olur ve bu da rom larda çeşitlilik demektir ki zaten şuanda öyle galaxy s in bi dünya custom rom u var.. 5800 gibi düşün ucuz satıldı biçok cfw çıktı mesela...

yukarıda yazdığım özelliklerde yanlışlık varsa düzeltin aklımdan yazdım ama büyük ihtimal doğrudur:D

galaxyminipsp

galaxyminipsp

Üye
Desire HD al kardes

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
Vodafone 945 al :oke:

avaner77

Üye
trident wt5 var birde onu araştır

kamercilekci

kamercilekci

Üye
htc desire hd al bende var mükemmel galaxy s kullandımm beş para etmez

xinsurer

xinsurer

Üye
Flash 10.2 desteğini neden istiyorsun? Sadece video içinse gerek yok. Ben Samsung S5660 Galaxi Gio aldım, facebook dahil oynatamadığı video yok. Hele marketten skyfire 4.0 da yükledin mi tadından yenmez :) Uzun zamandır laptop kullanmıyorum, yattığım yerden giriyorum faceye..

FQXT

FQXT

Üye
galaxy s demek cebinde pc taşıyorsun demek asla şaşma...

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
Anroid froyo olan telefonların tümü 10.2 flash playeri destekliyor.

benim galaxy mini'de de android 2 froyo var ancak flash desteklemiyor android sürümü ile değil işlemci gücü ile alakalı bir durum

denizci535

denizci535

Üye
Hangisini alirsaniz alin oncelik batarya olsun.... yari yolda kalmamak icin uzun bekleme suresi olani alin.... galaxs s.desire hd ve desire s siz bakin ozelliklere...

GHOST78

Üye
Hepsini boşver HTC incredible S al hem dizayn bakımdan başarılı hemde tüm özellikler mevcut.

Üst Alt