Android telefon çalışma sayacı öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
Android telefon çalışma sayacı öğrenme
Selam arkadaşlar ya bu Android telefonumuz ilk açıldığı andan beri kaç saat çalışmış nasıl öğrenebilirim? Ve bu sayacı sıfırlamak oluyormu ve nasıl?
?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Öyle Bişey Vardı Sanki Ama Symbiandanmı Hatırlıyorum Nereden Hatırlıyorum :hmmm

H0lligan

Üye
Ayarlarda var.
Ayarlardan cihaz hakkında bölümüne girip durum yada benzeri bir bölüme gir orada oluyor açık kalma süresi.

hayyam482

Üye
Eğer telefonun ilk açılışindan(ilk kurulum) itibaren ki sayaci soruyorsan öyle bir sey yok. Sanırım arabalardaki km hesabi gibi cihazi birine saticaksiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kumpas19

kumpas19

Üye
ya bi cod vardi *# yapilan sarjlari filan goteriyo google bak

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ayarlarda var.
Ayarlardan cihaz hakkında bölümüne girip durum yada benzeri bir bölüme gir orada oluyor açık kalma süresi.
O cihazı en son kapattığın andan itibaren saymaya başlayan bir sayaç.

• Beğen
Tepkiler: ghstr
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kapattığın zaman sayamaz. Açık kalma süresi diyorum. Kapattığı zaman ne kadar kapalı kaldığını mı sayacak?
Hayır. Sen aldığın günden beri hiç kapatıp açmadıysan sayar doğru, hiç kapatıp açmamak 1 yıl veya daha uzun bir süre için epey zor.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Kapattığın zaman sayamaz. Açık kalma süresi diyorum. Kapattığı zaman ne kadar kapalı kaldığını mı sayacak?

olm o dediğin cihazı kapattığın an sıfırlanıyor arkadaşın dediği kutudan çıkardığım andan itibaren ne kadar kullanıldı bu cihaz ?

• Beğen
Tepkiler: goldmobile

H0lligan

Üye
Hayır. Sen aldığın günden beri hiç kapatıp açmadıysan sayar doğru, hiç kapatıp açmamak 1 yıl veya daha uzun bir süre için epey zor.
Neyi demek istediğini ikimizde biliyoruz, ancak kapattığın andan itibaren sayar diyorsun fakat kapatıp açtığın andan itibaren olması gerekirdi. :)

olm o dediğin cihazı kapattığın an sıfırlanıyor arkadaşın dediği kutudan çıkardığım andan itibaren ne kadar kullanıldı bu cihaz ?
Doğru, dediğini kastetmiş. Onu her telefon logluyormu bilmiyorum ancak wipe yapılırsa gider diye düşünüyorum.

Birde buna neden bakmak isteniyor acaba? :hmmm

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Öyle bir şey yok boşuna çene yormayın :) konu kilit iyi forumlar :) :) :)
Sadece telefon hakkında donanım bilgisi içince telefonu son kapatıp açmadan itibaren sayan bir sayaç var o kadar

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu ve H0lligan
goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
Öğrenmek isteme nedenim ikinci el telefon aldım benden önce ne kadar zamandır kullanılmış ve bence var onun kodu

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Öğrenmek isteme nedenim ikinci el telefon aldım benden önce ne kadar zamandır kullanılmış ve bence var onun kodu

Sanmıyorum olduğunu ancak fatura varsa ne kadar kullanıldığını ogrenebilirsin

Üst Alt