android tarzi tus kilidi olsa keske..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mail777

Üye
    Konu Sahibi
android tarzi tus kilidi olsa keske..
yaklasik iki aydir wave kullaniyorum. makine genel olarak guzel olsada bakimsiz cicek gibi olan bada sayesinde kullanamiyoruz desem yeridir.. daha once n95im vardi ve ondaki destegi ve program cesitliligini ariyorum acikcasi. bunda bi android olsa cok iyi olurmus yada meshur basa2.0 ciksa artik diyorum.
sorum su androidte olan sekil cizerek ekrani actigimiz tus kilidivarmi bada icin.? hem artiz bir hava katiyor tele hemde bence cok kullanisli..

hegomania

hegomania

Üye
o olsa bu olsa şu olsa...

istekleri sıralarsan bitmez :oke:

her telefonun kendine has özellikleri vardır. Bu da onlardan biri.
Eskiden düşünsenize ne hayaller kurardık; bir telefon aldıkmı illaki donanımsal bir eksiği olurdu.
Nokia genelde bunu çok yapardı, illa bişeyi eksik.
Hem radyosu olsun, hem mp3 çaları olsun, hem oyun oynatsın, yok kamerası çok iyi olsun isterdik. Mümkünatı yok öyle model çıkarmazlardı namuzsuzlar :D..
Şimdi bakın telefonlara, donanımsal olarak hemen hemen herşey var. Halimize şükretmek lazım. Gerisi teferruat, o telefonlara has özellikler..
Bir tuş kilidi animasyonu olmamış ne farkeder (h)

Ha olsa fena mı olur. Ozaman oturup yapıcaksın

• Beğen
Tepkiler: mavrick, kies, baby_face_ ve 1 kişi daha

sez00

Üye
yine aynı konu ya kardesim bırakın şu android özentisini .bada farklı bişey herzaman bi eksik bulmak için elinizden geleni yapıyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: burakburti ve hegomania
X-7

X-7

Üye
Forever Bada :oke:

• Beğen
Tepkiler: hegomania, ares_53 ve soserious

kies

Üye
yaşasın badaaa:oke:

• Beğen
Tepkiler: hegomania ve ares_53
babay22

babay22

Üye
yine aynı konu ya kardesim bırakın şu android özentisini .bada farklı bişey herzaman bi eksik bulmak için elinizden geleni yapıyorsunuz
katılıyorum.bırakın da onlar badaya özensin ;)

• Beğen
Tepkiler: hegomania
Noks

Noks

Üye
bada 2.0 ile patlama olacak :D

• Beğen
mavrick

mavrick

Üye
arkadaşlar bir haber vereyim konu açmaya gerekyok,samsung bada 1.2 güncellemesini bütün dünyada bitirmiş ,bada 2.0 yi tanıtan justin hongun haberi bu yani bada 2 yakındır

• Beğen
eaagent

eaagent

Üye
arkadaşım ona bakılırsa androidçilerde çoğu zman keşke androidde tamamen stabil olsa diolar bizim badada stabil ;) badaya şükret :)

• Beğen
uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
World Reklamı vardıya vada diye bağırıyordu.Badalı telefonu olanlarda badaaaaaaaaa diye bağırır artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt