Android Siri Benzeri Uygulama Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Android Siri Benzeri Uygulama Arıyorum
Foruma baya bi'baktım ama istediğim gibi bir program bulamadım. Ben Apple'ın Siri'si Samsung'un S voice'si gibi bir uygulama arıyorum markette çok fazla var. Bi'kaçını denedim ama bazılarının algılaması baya kötü. Aralarında en iyisi bu ilgilenen arkadaşlar inceleyebilir : Bana daha iyi çalışan bir program lazım buna benzeyen sizin bildiğiniz bi'program var mı? Yada Google Playden deneyip de bu daha iyi çalışıyor ondan dediğiniz ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum :)

SHS

SHS

Üye
en çok kullanılanı:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Iris var.

PriZm

PriZm

Üye
aynen iris var.ara sıra muhabbet ediyorum onunla:ehe

cortex47

cortex47

Üye
Assistant gerçekten güzelmiş. Iris'i de deneyelim bi.

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
beyler biraz gec cevap verdim kusura bakmayin programlari karsilastirdimda irisi denedim arayuzu ve algilamasi kotu aivcin normalini denemistim cok kotuydu arkadsin verdigi linkden prosunu indirip onuda denedim arayuz cok guzel ama assistant daha iyi algiliyo ve aivce hava durumunu sorunca bulundugunuz bolgeye uygun bilgi bulunamadi diyor ama asistant hava durumunu soyluyor size assistant bide arayuzu gelistirse aslinda cok iyi olcak

- - - Eklendi - - -

serkeş'in gosterdigi skyviyide denedim ancak en iyisi simdilik asistant kullanmak :) insallah turk yazilimcilardan google playde bu tur uygulamalarin turkcesini gorebiliriz :)

TheMadness

TheMadness

Üye
En iyisi S Voice :D

• Beğen
Tepkiler: Kefelon
Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
GoogleNow :ehe

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
orjinal olarak diyorum :D daha telefonum rootlu degil :D garantisi devam ediyor sorun cikarirlar diye rootlamiyorum. rootlu olsa hmn ics yuklerim zaten :D

Üst Alt