Android Ses Yükseltme Programı Full Apk indir

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

erhank98

erhank98

Üye
Kardeşim ben yandex linke geçişte link kısaltma sitesine koymazdım değil mi ?
dediğini anlamadım ama.
Arkadas belliki linklerden gelir bekliyor ve konu onun konusu bu yaptigin doğru bir davranismi?
Yani boyle birsey gerekseydi zaten site yonetimi konuyu denetlerken eklenti olarak eklerdi
yav kardeşim herkes diyor başka bir siteye ekle insanlık yapalım dedik yine yaranamadık.
ne çekemediğiniz var benden anlamıyorum abi biyere cevap atmaya gelmiyor herkes üstüme hırlıyo.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Yaptigin iyilik değil konuyu acan arkadasin konusunu baltalamak eğer reklam olmadan link paylasmak istiyorsan kendi konunu acip reklamsiz link paylasirsin hepimiz faydalaniriz. Ama yok benim konu acmakla isim olmaz ugrasamam diyorsanda bari konu acan arkadasa saygi goster ve actigi konuya mudahale etme... mudahale edilmesini istiyorsanda sikayet edersin; yönetim gerekli gorurse reklamlari kaldirir yani konuya mudahale etmek ne sana nede bana dusmez

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
dediğini anlamadım ama.
yav kardeşim herkes diyor başka bir siteye ekle insanlık yapalım dedik yine yaranamadık.
ne çekemediğiniz var benden anlamıyorum abi biyere cevap atmaya gelmiyor herkes üstüme hırlıyo.
yaren dede gereken açıklamayı fazlasıyla yapmış zaten.

erhank98

erhank98

Üye
Neyse ben konuyu baltalamisim alintilari silinde linkler silinsin madem

• Beğen
erhank98

erhank98

Üye
Sen kendine duseni yapta bn belki duzeltmisimdir

GlasTes

GlasTes

Üye
Burası Kavga Edilicek Yer Değil...

ramazan5454

Üye
teşekkürler

• Beğen
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullan :)

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

• Beğen

bacher

Üye
Arkadaşım linkini kontrol et.Kötü yazılım diye kabul bile ettiremiyoruz.

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Konu tamamen çöp...

kaganakbdk

kaganakbdk

Üye
Olmadı link.tl gibi reklamları kullanmamak bennce daha iyi. Ben kendi dosyalarımı dropbox a yüklüyorum sorunsuz indiriliyor

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
denedim. sorunsuz bir şekilde indi. antivirüs u devre dışı bırakıp öyle indirmeyi deneyin.

link e tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip siteye git yazısına tıklayın.

Onur Aydoğmuş

Üye
Paylasim icin :tşk:

Denedim ama arti bir ses farki goremedim

Arkadaşım bu program fazla bir ses artışı yapmıyor hoparlör de ama sesi iyileştirir ve kulaklık sesi müthiş dercede artırıyor

• Beğen
niron

niron

Üye
VF945 2.3.7 touchwizzed rom kullanıyorum. Dsmenager ses programı ile "ÇAKIŞIYOR" DSmenager hata veriyor. konuşma esnasında aktif olan ön hoparlörün sesini arttırabileceğim bir program bilen var mı acaba ? teşekkürler arkadaşlar.

Üst Alt