Haber Android Lollipop 5.0 Sonrası Şimdide 5.1 Sürümü Görüldü

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Android Lollipop 5.0 Sonrası Şimdide 5.1 Sürümü Görüldü
Android 5.0 Lollipop sürümüne daha henüz yeni alışmaya başlamışken geliştiriciler konferansında 5.1 sürümü görüldü.

İsminin duyulmasının ardından merakla beklediğimiz Androdi 5.0 Lollipop sürümü tüm cihazlara yayınlanmış olmasa da güncelleme tarihleri hemen hemen netleşmiş durumda.

Hollanda‘da gerçekleşen Devoxx konferansında geliştiriciler ilerleyen dönemlerdeki Android dünyasının şekillenmesi adına bilgi alışverişinde bulundular. Android Yazılım Mühendisi Romain Guy, ve Google Kıdemli Yazılım Mühendisi Chet Haase geliştirmelerin sürdüğünü devamlılık esasına dayalı güncellemelerin olacağı konusunda açıklamalarda bulundu.

Konferans sırasında geliştiricelerin kod sayfalarından ekran yansıyan görüntülerde Android 5.1 sürümü dikkatlerden kaçmadı. Nexus 5 geliştirme sürümü üzerinde görülen Android 5.1 sürümü için geliştirici çevreleri çok fazla bir değişiklik olmayacağı konusunda hem fikir oldukları görülüyor. Jelybean sürümünde olduğu gibi devamlılığı olacağı görüşü kuvvetlenirken, görüntülenen sürüm hakkında fazla bir açıklama yapılmadı.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve hasan3472ty

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
yaw arkadaş bu ne hız yaa ben daha 4.2.2 deyim yeter artık bi süre güncellleme gelmesin 4.2.2 eskiyor :(

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:blink:

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
geliştiricilerin 4.2.2 için artık uygulama geliştirmeyecek diye korkıyorum yeter artık bi ara verse iyi olur.
Dur daha 4.1.2 yeni gözden çıktı :D ama endişen normaldir birde L ile Dalvike son gelirse cm farz olur sizin için :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
avast

avast

Üye
@-qarapapaq- @.NeXuS. görün bunu görün :D

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ne oluyor hayırdır :hmmm :polis:

PriZm

PriZm

Üye
Daha Android L Alpha sürümünü yeni yükledim noluyoruz :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
NEXUS

NEXUS

Üye
ben son sürümü yükledim sıkıldım bile :D

SuxQQ

SuxQQ

Üye
CM 12 bekleniyor... :p

MaxipmaN

Üye
4.4.4 isterim :ehe

byAndroid

byAndroid

Üye
Cm 12 forever

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
gmd2 discoveryi ne zman gelirki android l cihaz çıkışı 4.4.2 ile hadi hayırlısı

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
samsungtan nexus'a geçince güncelemenin ne anlama geldiğini geçte olsa öğrendim :D

• Beğen
Tepkiler: H0lligan ve .NeXuS.

Üst Alt