Android Kurulumu (I8320)

Sponsorlu Bağlantılar

urbank

Üye
    Konu Sahibi
Android Kurulumu (I8320)
Android Kurulumu (I8320)

Öncelikle elimizde buluması gerekenler;
1.Hafıza Kartı (1 GB en az 2 GB tavsiye edilen)
2.Hafıza Kartı Okuyucu(Telefonda olabilir)
3.Aşağıdaki dosyalar;

V 0.6 (Bu versiyonu yüklemek için Altta resimle anlatınlar yerlerdeki "ext3" ü "ext2" yapınız.)
- Boot.bin -
- I8320.tar -
- Ghost -

V 0.5
ANDROID 0.5 gho:
boot05.bin:
WOdin_EN.exe:
i8320_05m.tar:
Partition Tool:
Ghost 11.5 .exe :
Kart okuyucumuzla microSD'mizi pc'mize tanıttıktan sonra Partition Tool programını açıyoruz.

Tüm microSD mizi sildikten sonra aşağıdaki resimlerdekileri aynısını uygulayın!

Dikkat! Aşağıdaki resimlerin Label adları aynı olmalıdır!

Ardından Ghost11_5.exe yi çalıştırın.

Ve aşağıdaki adımları izleyiniz!

Şimdi Hafıza Kartı ile işimiz bitmiş bulunmakta bundan sonra önümüzde 2 seçenek var!
a)Android'i kalıcı bir şekilde yüklemek Odinle (ROM şeklinde) (.tar dosyası ile)
b)Boot ederek yükleme (W_OdinEN.exe ile)

Bir çok kişi a yı bildiği için ben b 'yi anlatacağım.

Telefonu download moduna alın (SES KISMA+Kamera+Telefon açma tuşu)
W_OdinEN.exe yi çalıştırın
Ve boot05.bin 'i seçin ardından GO'ya basın ANDROID açılacaktır!

Takıldığınız sorular olursa sorabilirisiniz!

Anlatım tamamen alıntıdır. (AKINCIBURAK) kardeşimize teşekkürler....

yusufgungor

Üye
androidi yükledikten sonra peki çalışmayan uygulamalar varmı ??

dolunay_11

Üye
merhaba ben sd kartsız yani direk telefona kurdum ama hattım çekmiyor sinyal bulmuyor yani arattırıyorum 3 operatörüde buluyor ama kayıt olmuyor oparatörlere. Pin kodu yok hattın yani kaldırdım yardım edin lütfen. hatttım avea bu arada.

dolunay_11

Üye
bi konu açıyosunuz insanlar uyguluyo sonrasında hiç bi destek yok bumudur yardım anlayışınız anlamıyorum.

sozdar_049

Üye
merhaba ben sd kartsız yani direk telefona kurdum ama hattım çekmiyor sinyal bulmuyor yani arattırıyorum 3 operatörüde buluyor ama kayıt olmuyor oparatörlere. Pin kodu yok hattın yani kaldırdım yardım edin lütfen. hatttım avea bu arada.
bende kork tum bak şimdi zati bi iphone 4 32 attım çöpe bunuda atmayam şimdi

taka78

Üye
fena değil güzel yapmışsın abi ama eğer ki bu sorun yükleyenin beceriksizliğindense çooooooooooooook güzel ypamışsın diyebilirim :D

---------- Eklendi @ 19:36:15 ---------- Yazıldı @ 19:35:25 ----------

çok güzel yapmışsın (yanlış yazmışım)

blnmyn81

Üye
beyler bana android konusunda yardımcı olabilecek varmı acaba burda çok karışık anlatılmış kendi kafama göre yükleyip teli yakmak istemem :D

yargıç267

Üye
sıfır samsung i8320 istenirse android 2.3.7 cyanogen plus yüklenir..hiçbir hata yok..yüzde yüz stabil...çalışmayan özellik fonksiyon yok...250 tl..istanbul içi elden teslimat yapılabilir... 0544 808 27 59 ne uğraşıcan yüklemeye ....ver 10 tl fazlasını son sürüm stabil elindeeee

hoca-73

Üye
Arkadaşlar kesinlikle yüklemeyin. 16 gb hafıza çalışmıyor. Ama mmc kart takarım derseniz bilmem. 16 gb dahili hafızayı görsün diye program koymuşlar ama o da işe yaramıyor.

paki96

paki96

Üye
:tşk:

vampirezxc

Üye
İyi günler bir sorunumu sizlerle payalaşcağım ve umarın çözüm bulursunuz.Başka bir siteden telefonuma android yükledim fakat hattımı görmüyor.Sizce bir daha burdaki anlatımlamı kurmalıyım??

deli50

Üye
Bendede Hafıza kartını görmüyor neden acaba?

Üst Alt