Android Kurulumu (I8320)

Sponsorlu Bağlantılar

urbank

Üye
    Konu Sahibi
Android Kurulumu (I8320)
Android Kurulumu (I8320)

Öncelikle elimizde buluması gerekenler;
1.Hafıza Kartı (1 GB en az 2 GB tavsiye edilen)
2.Hafıza Kartı Okuyucu(Telefonda olabilir)
3.Aşağıdaki dosyalar;

V 0.6 (Bu versiyonu yüklemek için Altta resimle anlatınlar yerlerdeki "ext3" ü "ext2" yapınız.)
- Boot.bin -
- I8320.tar -
- Ghost -

V 0.5
ANDROID 0.5 gho:
boot05.bin:
WOdin_EN.exe:
i8320_05m.tar:
Partition Tool:
Ghost 11.5 .exe :
Kart okuyucumuzla microSD'mizi pc'mize tanıttıktan sonra Partition Tool programını açıyoruz.

Tüm microSD mizi sildikten sonra aşağıdaki resimlerdekileri aynısını uygulayın!

Dikkat! Aşağıdaki resimlerin Label adları aynı olmalıdır!

Ardından Ghost11_5.exe yi çalıştırın.

Ve aşağıdaki adımları izleyiniz!

Şimdi Hafıza Kartı ile işimiz bitmiş bulunmakta bundan sonra önümüzde 2 seçenek var!
a)Android'i kalıcı bir şekilde yüklemek Odinle (ROM şeklinde) (.tar dosyası ile)
b)Boot ederek yükleme (W_OdinEN.exe ile)

Bir çok kişi a yı bildiği için ben b 'yi anlatacağım.

Telefonu download moduna alın (SES KISMA+Kamera+Telefon açma tuşu)
W_OdinEN.exe yi çalıştırın
Ve boot05.bin 'i seçin ardından GO'ya basın ANDROID açılacaktır!

Takıldığınız sorular olursa sorabilirisiniz!

Anlatım tamamen alıntıdır. (AKINCIBURAK) kardeşimize teşekkürler....

----------Eklendi @ 18:17:39 ---------- Yazıldı @ 16:34:45 ----------

kurulumunu hiç tavsiye etmiyorum çünkü ingilizce ayrıca pc taımıyor telefonu usb den birşey atamadım :ÇS

----------Eklendi @ 19:01:30 ---------- Yazıldı @ 18:17:39 ----------

arkadaşlar tekrar limo ya dönmek için hafıza kartını çıkartıp telefonu kapatıp açmanız yeterli

----------Eklendi @ 19:41:28 ---------- Yazıldı @ 19:01:30 ----------

assasian creed android 115.18 MB

----------Eklendi @ 19:45:14 ---------- Yazıldı @ 19:41:28 ----------

TopGun_v1.0.apk File size: 1.62 MB

ema_black

ema_black

Üye
arkadaşım create klasörü açılmıyor yardım

grafik2ka

Üye
Telefonu download moduna alın (SES KISMA+Kamera+Telefon açma tuşu) yapamıyorum

djmelih34

Üye
İyi günler.
Android yüklemesini bu forumu okumadan öce yapmıştım.
2GB hafıza kartı aracılığı ile ve odın programı kullanarak kalıcı yükledim. Ancak ne olduysa 2 saat sonra telefon resetlendi ve hafı kartım arızalndı. Aynı zamanda telefonum süreklı acılmadan samsung logosunda resetlendi ve hiç açılmadı.

Şimdi asıl sormak istediğim konu şu, sizin burada belirtilen B yöntemi yani geçici yöntem ile yüklediğimde androidi telefonumdan kaldırmak ıstediğimde nasıl bir işlem yapmalıyım. Yani;
Androidi b yöntemi ile yükledim ama bir nedenden dolayı program çöktü veya isteğe bağlı limoya gecmek ıstedım nasıl olucak bu işlem ? Denenmiş ve sonuçlu bir kişi açıklama yapsın :) teori benim 80 TL me patlıyor sonra.....

Ve bu kurma işlemini hafı kartına değilde telegonun hafızasını kullansak daha sakatmı olur yoksa daha oturaklı mı olur ?

oqlahoma

Üye
yaw senin yorumunla kararsız kaldm :D

obaspinar

obaspinar

Üye
kardesim sugarsync e bağlı indirmeler basarız oluyor dosya yok diyor nasıl indirebiliriz ve konuyu daha ayrıntılı anlatabilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler....

blnmyn81

Üye
beyler bana yardımcı olailecek biri varmı ya bu limoda hiçbişey yapamıyorum şöyle güzel anroid kuracak biri arkadaş varsa yardımcı olabilirmi lütfen t.m.l81@hot

blnmyn81

Üye
arkadaşlar bana yardımcı olabilecek var mı ?

sedat_67_

Üye
mrb arkadaşlar 16 gb alana kurulan ve hd videosu olan marketi olan kasma donma olmayan sıkıntı yaşamayaciğiz android cihazınız olmasını istemezmisiniz. bu soruya cevabınız evet ise tek yapmanız gereken bana ulaşmak 0538 519 40 15 .

tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim :))

youtube de i8320 android %100 türkçe adında tanıtım videom var izlemenizi tavsiyeederim.
8.54 dakikalık videoda daha ayrıntılı anlatilmiştir.:))

sahibinden ilan numaram: 95528857

sanalpazar.com ilan numaram :
4099591

- - - Eklendi - - -

mrb arkadaşlar 16 gb alana kurulan ve hd videosu olan marketi olan kasma donma olmayan sıkıntı yaşamayaciğiz android cihazınız olmasını istemezmisiniz. bu soruya cevabınız evet ise tek yapmanız gereken bana ulaşmak 0538 519 40 15 .

tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim :))

youtube de i8320 android %100 türkçe adında tanıtım videom var izlemenizi tavsiyeederim.
8.54 dakikalık videoda daha ayrıntılı anlatilmiştir.:))

sahibinden ilan numaram: 95528857

sanalpazar.com ilan numaram :
4099591

- - - Eklendi - - -

sadece samsung i8320 omnia vodafone h1 cihazına garantili ve sıkıntısız kurulum gerçekleştirilir..

yargıç267

Üye
sıfır samsung i8320 istenirse android 2.3.7 cyanogen plus yüklenir..hiçbir hata yok..yüzde yüz stabil...çalışmayan özellik fonksiyon yok...250 tl..istanbul içi elden teslimat yapılabilir... 0544 808 27 59

Üst Alt