Uygulama Android konuşan tarih vb uygulama önerisi isteği

Sponsorlu Bağlantılar

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
Android konuşan tarih vb uygulama önerisi isteği
sa. arkadaşlar madem akıllı telefonumuz var şöyle düşündüm; bana otomatik saati söylesin saate bakmakla uğraşmayım diye düşündüm konuşan saat diye uygulama buldum. sabah kaçta başlayacağını ve akşam kaçta biteceğini kendimiz ayarlıyoz, gün içinde yarım saatte bir saat kaçsa onu söylüyo buçuklarda "otuz" diye söylüyo. bu kadar işe yaramışken tarihide söyleyebilir diye düşündüm. "konuşan tarih" diye arattırdım ama farklı şeyler çıkarıyor. günde benim ayarlayacağım veya otomatik kaçtaysa bir kere tarihi söylese yeter. mesela bugün; "18 kasım pazar" şeklinde söyleyen program var mı? türkçe şart değil (((:

düzenlemem;
play storede "konuşan saat" olarak arattım en sonunda sabah kaçta başlayıp akşam kaçta biteceği ve kaç dakika arayla söyleyeceğini güzel türkçe lisanıyla benim belirlediğim uygulamayla hallettim. benzer şekilde play storede "konuşan alarm" arattım bulduğum uygulamada alarm kurduğumuzda alarmda ne diyeceğini biz belirliyoz. yine güzel türkçe lisanıyla söylüyor.

ama böyle tarihi söyleyen bir uygulamaya denk gelemedim. yok mu hiç duyan, gören?

Son düzenleme:

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
hiç yok mu duyan gören?

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
hala böyle bir uygulama arıyorum.

Üst Alt