Android Konum ayarını kilitleme

Sponsorlu Bağlantılar

tembar

Üye
    Konu Sahibi
Android Konum ayarını kilitleme
merhaba arkadaşlar. Telefndaki konum ayarını nasıl sabit yapabiliriz. yani bir telefonu takip etmek istiyorum yönetici den. o kişinin konumunu kapatmasına engel olabilecek bir tür yazılım var mıdır ? Forumda araştırdım bulamadım.. konuyla ilgili olarak yardım ve önlendirmelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İnternette araştırdım ancak böyle bir program bulamadım. Tek bulduğum şu oldu konum takibini hem GPS hemde Wi-Fi üzerinden yapabilen programlar var onlar işini görebilir.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Konum için en ideal Yöntem Google Heabınız üzerinden takip etmek olcaktır. Cihazınızın takibini yapabilir ve Kilitleyebilirsiniz :oke:
Onun Dışında Eğer Yönetici Kişi Tarafından Bu ayarın(Güvenlik>Cihaz Yöneticileri) kapatılmasını Engellemek için 3. Parti Yazılımlar Kullanabilirsiniz :oke:

Son düzenleme:
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Google hesabıyla yapabilirsiniz başka bir yöntem yok

tembar

Üye
    Konu Sahibi
yardım için teşekkürler arkadaşlar.. ancak tam olarak anlatamadım. ben zaten google hesap üzerinde takip ediyorum cihazlarımı. ancak herhangi bir cihaz ayarlardan konumu kapattığında takip edemiyorum. yani ben cihaza bir program yükleyip konum ayarının kapatılmasını engellemek istiyorum.. umarım anlaşılmıştır. tekrar teşekkürler..

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
yardım için teşekkürler arkadaşlar.. ancak tam olarak anlatamadım. ben zaten google hesap üzerinde takip ediyorum cihazlarımı. ancak herhangi bir cihaz ayarlardan konumu kapattığında takip edemiyorum. yani ben cihaza bir program yükleyip konum ayarının kapatılmasını engellemek istiyorum.. umarım anlaşılmıştır. tekrar teşekkürler..
Eğer Yönetici Kişi Tarafından Bu ayarın(Güvenlik>Cihaz Yöneticileri) kapatılmasını Engellemek için 3. Parti Yazılımlar Kullanabilirsiniz :oke:

tembar

Üye
    Konu Sahibi
Eğer Yönetici Kişi Tarafından Bu ayarın(Güvenlik>Cihaz Yöneticileri) kapatılmasını Engellemek için 3. Parti Yazılımlar Kullanabilirsiniz :oke:

peki bu 3. parti yazılımdan kastınız nedir.Daha önce duymadım da. :)

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Son düzenleme: