Android instagram uygulamasının erişim sağladığı site bağlantısı nasıl öğrenilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Android instagram uygulamasının erişim sağladığı site bağlantısı nasıl öğrenilir ?
modem arayüzünden instagram uygulamasının çalışmasını engellemek istiyorum.Url filtresi ve uygulama filtresi bölümü inceledim. uygulama filtresi bölümünde aşağıda yazdığım bölümler var.https kutucuğunu işaretleyince instagram ile beraber bütün uygulamalar devre dışı kalıyor. interneti de kullanamıyorum.Uygulamayı url olarak çözmem gerekiyor.benim uygulamanın erişim sağladığı site bağlantısını öğrenip onu url olarak engellemem gerekiyor.( photos-f.ak.instagram.com cdninstagram.com scontent-b.cdninstagram.com distilleryimage4.ak.instagram.com scontent-a.cdninstagram.com images.ak.instagram.com photos-h.ak.instagram.com photos-e.ak.instagram.com ) bu url leri denedim ama sadece tarayıcıdan engelledim.uygulama çalışıyor hala.bu konuda desteklerinizi bekliyorum.
modem model HG658 V2

Tümünü seç
DNS
FTPServer
HTTP Proxy
Mail(POP3)
Mail(SMTP)
SAMBA
SecureShellServer(SSH)
SecureWebServer(HTTPS)
TelnetServer
WebServer(HTTP

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sen android uygulaması olarak istiyorsun anlaşılan benim gördüğüm TP-Link Tether , Fing - Network Tools uygulamaları var. Ama bu işi bir bilgisayardan çok daha hızlı yapabilirsin bunun için birden çok uygulama var.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Sen android uygulaması olarak istiyorsun anlaşılan benim gördüğüm TP-Link Tether , Fing - Network Tools uygulamaları var. Ama bu işi bir bilgisayardan çok daha hızlı yapabilirsin bunun için birden çok uygulama var.
teşekkürler inceliyorum

v30xy

v30xy

Üye
Uygulamalarda veri api den alındığı icin olabilir. Api aldığı siteyi bulup onu engellemeniz gerkir.

Üst Alt