Android için psp ve ps2 emulatörleri?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
Android için psp ve ps2 emulatörleri?
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Android için psp emulatörü ve ps2 emulatörü varmı ?? yoksa eğer ne zaman çıkacak veya çıkacak mı bilgilendirirseniz sevinirim? ps1 emulatörü var ve galaxy s te kasmadan tüm oyunları oynuyorum fakat çözünürlük vb gibi durumlardan dolayı pek tatmin etmedi çok acil psp emulatörü ve ps2 emulatörü olanlar yazsın şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

cevap veren kimse yokmu :(((

seqopasa

Üye
dostum bende arıyordum. google dan buraya düştüm. buldum sanırım ama daha test edemedim. ppsspp yaz google play e. apk yı google play den indir. youtubedan videoyu bulup videosuna göre kurulumu yap. gerekli bilgiler youtubeda anlatılıyo zaten. link paylaşamıyormuşum daha bu forumda. o da nasıl işse artık. bir faydamız olsun diye konu da açtırmıyorlardır. :@ ben birazdan test ederim. geri gelirim tekrardan. yalnız sürekli geliştirmeler oluyormuş ve tüm oyunları desteklemiyormuş. şimdilik en iyisi bu sanırım

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Dostum emülatör var da s2'de bile bir tane oyun açamıyor. Ben Galaxy W'mde denemiştim. Mario'nun psp versiyonunu bile açamadı. Açsa bile en fazla yarım fps alabildim. :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt