Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Badland 2 yayınlandı!

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
The Bunker Official Game

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Emre

Üye
Asphalt Xtreme - Gobi Desert - Teaser Trailer
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Görsellerde güzel gözüküyorlar. İyiler hoşlarda büyük çoğunluğu free to play olacak. Yani yazık olacak kısaca. En son Dead Trigger oynuyordum onu da sildim her şey için altın istiyor oyun. Hile kullanmayı da sevmiyorum ben.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Görsellerde güzel gözüküyorlar. İyiler hoşlarda büyük çoğunluğu free to play olacak. Yani yazık olacak kısaca. En son Dead Trigger oynuyordum onu da sildim her şey için altın istiyor oyun. Hile kullanmayı da sevmiyorum ben.
Hileler ve kacak internete düşen oyunlr yüzünden free to play saçmalığı çıktı zaten parasız oyun oynayamaz olduk
Şuan sadece riptide gp renegade oynuyorum

• Beğen
Tepkiler: PUREEE
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim madem her şeyi altın ile alıcaz o zaman oyunu bedava yapma. En sağlam silahları altın ile veriyor, oyunda altın bile vermiyor. Bir tane altın veriyor o da neye yetecek. Çok saçma sistemleri var oyunların. Paralı yapsınlar oyun içi satın almayı kaldırsınlar vereyim parasını bir kerede kurtulalım. Hem reklam izlettirecekler hem de oyuna milyonlarca lira para vericez.

• Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn ve TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim madem her şeyi altın ile alıcaz o zaman oyunu bedava yapma. En sağlam silahları altın ile veriyor, oyunda altın bile vermiyor. Bir tane altın veriyor o da neye yetecek. Çok saçma sistemleri var oyunların. Paralı yapsınlar oyun içi satın almayı kaldırsınlar vereyim parasını bir kerede kurtulalım. Hem reklam izlettirecekler hem de oyuna milyonlarca lira para vericez.
Katılıyorum

Modern Combat 3 ve 4'e bak bide 5'e bak buna en iyi örnk

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
3 ve 4 gerçekten çok güzeldi. 5. oyun çok sıkıcı sürekli aynı şeylerin tekrarından ibaret. BIA 3 te aynı şekilde. Çok güzel başlayan bir serinin nasıl içine edilir gördük. Allah'tan N.O.V.A'yı bozmadılar.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
3 ve 4 gerçekten çok güzeldi. 5. oyun çok sıkıcı sürekli aynı şeylerin tekrarından ibaret. BIA 3 te aynı şekilde. Çok güzel başlayan bir serinin nasıl içine edilir gördük. Allah'tan N.O.V.A'yı bozmadılar.
Aynn

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
ZOMBİE ANARCHY (GAMELOFT ÇOK YAKINDA)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
kralberk13

kralberk13

Üye
güzel bir oyuna benziyo çıksında görelim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Zaten bu konudaki oyunların çoğu free to play olacaktır. Ama Titanfall'a öyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum. İnşallah güzel yapımlar çıkar. İOS'a çıkartıpta Android'e çıkartmadıkları bir sürü oyun var; en çokta BTTF The Game'i istiyordum.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Zaten bu konudaki oyunların çoğu free to play olacaktır. Ama Titanfall'a öyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum. İnşallah güzel yapımlar çıkar. İOS'a çıkartıpta Android'e çıkartmadıkları bir sürü oyun var; en çokta BTTF The Game'i istiyordum.
Bide bu vr doğru ios önceliği

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi

NBA 2K17 YAYINLANDI!
2.50 GB :oha:
24 tl

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Submerged İos İçin Yayınlandı !

Android yine üvey evlat rolünde :D

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İOS'tan ve iphone'dan her ne kadar nefret etsem de oyunlardaki grafiksel ve görsel anlamdaki kalite farkı tartışılmaz. 5S'deki Modern Combat ile Android'teki Modern Combat arasında belirgin fark var.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Real Football 2017 çıktı !
30 mb

Cadillac34

Üye
Symbianda bile bu kadar sorun yoktu.

Üst Alt