Püf Noktası Android Güvenli Mod Nedir | Güvenli Moda Nasıl Girilir

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Android Güvenli Mod Nedir | Güvenli Moda Nasıl Girilir

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizler için android güvenli mod nedir ve güvenli moda nasıl girileceğini anlatacağım.

Android Güvenli Mod Nedir?

Android cihazlarda bulunan güvenli mod aslında bilgisayarda ki mantık ile aynı çalışmaktadır. Cihazınızda meydana gelen herhangi bir yazılımsal hatanın ardından cihazınızı güvenli modda başlatarak gerekli düzenlemeleri yapabilir ve cihazınızı kontrol edebilirsiniz.
Bilgisayarda bulunan güvenli mod ile android cihazlarda bulunan güvenli mod olayı tamamen aynıdır.

Android Güvenli Mod Nasıl Açılır?

Bunun için cihazınızın güç butonuna basılı tutun ve karşınıza gelen seçeneklerden kapat seçeneğinin üzerine basılı tutun.
Bu sayede cihazınız yeniden başladığı zaman güvenli moda girmiş olacaktır.

Android Güvenli Moddan Nasıl Çıkılır?

Güvenli moddan çıkmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey android cihazınızı yeniden başlatmak olacaktır. Yada telefonunuzu tamamen kapatın ve 1-2 dakika bekledikten sonra tekrar açın.
Eğer bataryası çıkabilen bir cihaza sahipseniz bataryayı çıkarın ve yeniden takarak cihazı çalıştırın.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve plenken

avantis

avantis

Üye
Ya da açılışta bir kaç sefer menü tuşuna basın.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Buğra
avantis

avantis

Üye
Olmaz tabii. Sanal tuş kavramını unutmuşum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: veliahht01 ve Buğra
hikmet366

hikmet366

Üye
Samsung s6 denedim olmuyor home tuşunu da denedim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung s6 denedim olmuyor home tuşunu da denedim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:hmmm kapat seçeneğine basılı tutmak işe yarıyor olması lazım en azından bir tanesi kesin işe yarıyor :ehe

hikmet366

hikmet366

Üye
  • Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
Yok kapatma tuşuna güç tuşuna basılı tutun sonra kapatma seçeneği yazısının üzerine basılı tutun
haaa öyle desene neyse telefonu serviden alınca deneyeceğim nasıl bir menüsü var fotoraf varmı ?

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Yararlı bilgi :tşk:

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizler için android güvenli mod nedir ve güvenli moda nasıl girileceğini anlatacağım.

Android Güvenli Mod Nedir?

Android cihazlarda bulunan güvenli mod aslında bilgisayarda ki mantık ile aynı çalışmaktadır. Cihazınızda meydana gelen herhangi bir yazılımsal hatanın ardından cihazınızı güvenli modda başlatarak gerekli düzenlemeleri yapabilir ve cihazınızı kontrol edebilirsiniz.
Bilgisayarda bulunan güvenli mod ile android cihazlarda bulunan güvenli mod olayı tamamen aynıdır.

Android Güvenli Mod Nasıl Açılır?

Bunun için cihazınızın güç butonuna basılı tutun ve karşınıza gelen seçeneklerden kapat seçeneğinin üzerine basılı tutun.
Bu sayede cihazınız yeniden başladığı zaman güvenli moda girmiş olacaktır.

Android Güvenli Moddan Nasıl Çıkılır?

Güvenli moddan çıkmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey android cihazınızı yeniden başlatmak olacaktır. Yada telefonunuzu tamamen kapatın ve 1-2 dakika bekledikten sonra tekrar açın.
Eğer bataryası çıkabilen bir cihaza sahipseniz bataryayı çıkarın ve yeniden takarak cihazı çalıştırın.

Güvenli mod dediğin "Safe Mode" diye biliyotum..
Bende S5 var, telefon kapalı iken.
Güç+Ses kısma tuşuna aynı anda basınca Güvenli mod açılıyo denedim.
Herelde tüm samsung telefonlarda aynıdır..

• Beğen
Maxideren

Maxideren

Üye
bilgilendirici paylaşım çok iyi teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Muhammed CR7
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi