Android Cihazları Özelleştirmek ile ilgili sorularım

Sponsorlu Bağlantılar

 • 15 Eylül 2013
 • 376 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 15 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Merhabalar,

  yaklaşık 2 aya yakındır Samsung Galaxy S4 Mini kullanıyorum. Pek telefonlarla iç içe olmayan biriyim. Web sayfaları için tasarımlarla uğraşıyordum ve tabi benzer konularda. Bu aralar telefonumu özelleştirmekle ilgili bazı takıntılarım olmaya başladı. Bir çok launcher denedim ancak launcherler malum sadece ana görünüm kısmında ikon değiştirme gibi özelleştirmeler sunuyor ancak ben daha çok; android in kendinde özelleştirmek yapmak istiyorum örneğin;

  -Yukarı da ki bildirim kısmının siyahlığını değiştirmek gibi bu tip şeyleri yapabilmem için ne gerekli tam olarak? Belki benim launcherim izin vermiyordur bilmiyorum. Root ettim telefonumu aslında romlarda bunu yapabiliyor muyum bu tip bir olay var mı ondan da emin değilim.

  Bu tip özelleştirmeleri tam olarak yapabileceğim bir uygulama var mı veyahut buna benzer bir çözüm önerisi. Şimdiden teşekkürler :)

  Düzeltme 1: Birde; http://en.miui.com yani miui isimli bir rom gördüm, oldukça hoşuma gitti ancak samsung galaxy s4 mini ile uyumlu mu bir türlü anlayamadım bir bilgisi olan var mı?
   


  Yazan: cartoon17

  Sponsorlu Bağlantılar
  Son düzenleme: 15 Eylül 2013

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/07/2019 - 02:47