Android casus yazılım önerisi?

Sponsorlu Bağlantılar

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
    Konu Sahibi
Android casus yazılım önerisi?
Merhaba arkadaşlar . Iş yerinde bayağı büyük miktarda para çalındı ve hala çalınmaya devam ediyor. Çalışanlardan birinden şüpe ediyorum ama elimde kanıt yok. Tek çare olarak casus yazılımları düşünüyorum. Fiyatı önemli değil. Bana: çalışanımın Gelen-Giden smsleri, çağrıları, mailleri, aramalardaki ses kayıtlarını telefonuma gönderebilecek bir uygulama arıyorum. Çok zor durumdayım.
YANLIŞ ANLAMAYIN.
Varmı bildiğiniz veya daha önce kullandığınız güvenebileceğimiz uygulamalar.

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
"Spycim mobile"
Playstorede Var ama karşı tarafın télefona sizin yüklemeniz lazım gerçi bütün spy uyg.hepsi öyle. İster 200 $lık olanı alın yine karşı tarafın telefona manuel yüklenir. Hem whatsup yazışmalarını görmek için de karşı (hedef) tel. Rootlu olmalı. En ucuzu bu uyg. 19.90 tl....
Bir de Spybuble var sanırım 180 $ idi ama onda whatsup için root istiyor mu bilmiyorum.

Son düzenleme:
nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
    Konu Sahibi
"Spycim mobile"
Playstorede Var ama karşı tarafın télefona sizin yüklemeniz lazım gerçi bütün spy uyg.hepsi öyle. İster 200 $lık olanı alın yine karşı tarafın telefona manuel yüklenir. Hem whatsup yazışmalarını görmek için de karşı (hedef) tel. Rootlu olmalı. En ucuzu bu uyg. 19.90 tl....
Bir de Spybuble var sanırım 180 $ idi ama onda whatsup için root istiyor mu bilmiyorum.
Yardımınız için teşekkürler. Yeni bir android telefon alıp uygulamayı ona yükleyip telefonu daha sonra çalışanıma vermeyi düşünüyorum. Peki bu uygulamalar güvenilir mi? Yani ödeme yaparken bi sıkıntı çıkmaz değil mi?

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Playstoreye girin ve oradaki telefonu alıp birebir görüşün derim. Sanalpazar üzerinden taksitli de alabilirsiniz. Daima ulaşabileceğiniz teknik destek ekibinin olması güven veriyor. Ben whatsup lı olanı satın almıştım bir ay evvel ama henüz kullanmadım kızım 16 yaşına gelince (2 yıl var) kullanmayı düşünüyorum. Şimdiden aldım çünkü emsalleri 150-200 $ dan uçuyorlar. Bunlarda ilerde fiyat yükseltirlerse pişman olmayayım diye şimdiden aldım.

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
    Konu Sahibi
Playstoreye girin ve oradaki telefonu alıp birebir görüşün derim. Sanalpazar üzerinden taksitli de alabilirsiniz. Daima ulaşabileceğiniz teknik destek ekibinin olması güven veriyor. Ben whatsup lı olanı satın almıştım bir ay evvel ama henüz kullanmadım kızım 16 yaşına gelince (2 yıl var) kullanmayı düşünüyorum. Şimdiden aldım çünkü emsalleri 150-200 $ dan uçuyorlar. Bunlarda ilerde fiyat yükseltirlerse pişman olmayayım diye şimdiden aldım.
Peki teşekkür ederim. Bu uygulamayı yazdım bi kenara. 1 2 gün daha önerileri bekleyeceğim. Sosyal ağlardaki yazışmaları da görebilsek çok iyi olurdu.

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Whatsup görülebilir sadece.

remixtik

remixtik

Üye
Vay be şaşırdım açıkçası

remixtik

remixtik

Üye
İphone için de çalıştıklarını söylüyorlar yakında ios için de çıkarırlar :alkis
ben programı bılıyorum program umrumda degıl ben olayı dıyorum bılmıyorum ılgınc geldı ben ole yakaladım bır gun

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
    Konu Sahibi
Up !

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler.
Xmobile pro diye bir casus yazılım buldum ilk 2 gün deneme bedavaydı denedim memnun kaldım. 6 ay için 600 lira ödeyip aktivasyon satın aldım. Çok kullanışlı vir uygulama.
Takip edeceğiniz telefonda root yüklenmişse sosyal ağlardaki mesajlaşmaları da takip edebiliyorsunuz. Yanı sıra aramalar, mesajlar, browser geçmişi, multimedya dosyaları, canlı ortam dinleme ve video/resim çekme, telefon görüşmelerini dinleme gibi birçok özelliği var.
Yüksek miktarda para kaybettiğim için değil 600, 6000 lira olsa dahi yine satın alırdım. Ilginiz için tekrar teşekkürler.
Önerirmiyim öneririm. 1,3,6 ve 12 ay olmak üzere kullanım süreleri var.

casustelefon

casustelefon

Üye
Merhaba arkadaşlar android için telefon takip sistemi arayanlar için 2 gün ücretsiz deneme ve memnun kaldığınızda satın alabileceğiniz bir siteyi paylaşmak istiyorum. Resimli anlatım ile 2 dakika içerisinde yazılımı yükleyip kullanmaya başlıyorsunuz kolay gelsin

hsn6262

hsn6262

Üye
Bu uygulamada çok iyi ve 1 hafta Premium üyelik veriyor.

casustelefon

casustelefon

Üye
Konuyu güncellemek adına ebeveynler için çok önemli bir program paylaşmak istiyorum, Yazılımın adı SelfSPY 24 Saat ücretsiz deneme süresi veriyor ve harika özelliklere sahip, uzaktan kamera açmaktan tutun, ekranı kendi ekranınız gibi görebilme, telefon görüşme kayıtları, root gerektirmeden whatsapp takibi gibi 150 özellik bulunuyor.
Ücretsiz deneme sayfası :
Demo takip paneli sayfası :
umarım gerçekten ihtiyacı olan kişilere ulaşır.

Üst Alt