Ancak Yedek Olur

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Ancak Yedek Olur
Başkanımız Aziz Yıldırım'ın, Arda Turan'a 15 milyon euro teklif ettiğini öğrenen Daum, 'Ben kötü demiyorum. Geleceği olan bir futbolcu ama ben hemen sırtına formayı verip, ilk 11'de oynatmam' cevabını verdi.

Başkanımız Aziz Yıldırım'ın, Arda Turan'a 15 milyon euro teklif ettiğini öğrenen Alman hoca, 'Ben kötü demiyorum. Geleceği olan bir futbolcu ama ben hemen sırtına formayı verip, ilk 11'de oynatmam' cevabını verdi.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Maçtan iki gün önce yöneticilerimiz, Daum ile sohbet ediyor. Daha doğrusu herkesin aklında Galatasaray maçı var. Alman hoca kendinden emin şekilde 'Rahat olun' diyerek başladığı sözlerine şöyle devam ediyor:

'G.Saray'da tehlikeli oyuncu bir tek Keita var. Onu da çok büyük maçlara alışık, tecrübeli Roberto Carlos ile durduracağım...'

O anda herkesin aklına ağız birliği etmişcesine Arda geliyor.

Ya Arda diyorlar?

Alman hoca duruşunu bozmadan sakin sakin anlatıyor: 'Arda çok genç. Bu baskıyı kaldıramaz...'

Herkes şaşırıyor...

'Yapma hoca! Çok yetenekli. Başkanımız bonservis bedeli için G.Saray Başkanı'na 15 milyon euro teklif etti. Pazarlık edilse belki daha da fazla verebilirdi. Geleceği olan bir futbolcu' diyorlar.

Daum sözün bittiği yerde şu cevabı veriyor: 'Arda için kötü futbolcu demiyorum ki. Genç, yetenekli. Geleceği olan bir futbolcu. Ama ben üzerindeki baskıdan bahsediyorum. Bu yaşta böyle futbolcular bu kadar büyük yükü kaldıramaz. Fenerbahçe'ye alınırsa sevinirim. Asla hayır demem. Ama F.Bahçe'ye geldi diye de hemen sırtına formayı vermem. İlk 11'de oynatmam. Uzun süre, kulübede benim yanımda oturur...'

Herkesin şaşkınlığı biraz daha artıyor.

Ve Daum o sohbette Kazım'ı santrfor oynatacağını söyleyerek şaşkınlığın dozunu bir kat daha artırıyor.

Öyle ya, Güiza ve Semih gibi iki golcün varken, Kazım nereden çıktı!

'Fizik gücü ve çabukluğu ile Servet'i dağıtır. G.Saray defansının dengelerini bozar...'

Daum iki gün Kazım'a Servetli, Gökhanlı Galatasaray defansının oynadığı maçları izlettirerek neler yapmasını anlatıyor.

Ve maçtan sonra Kazım'ın santrforda başarılı olduğunu görenlerin aklına hemen Aurelio'nun Trabzon'dan sağ açık gelip, Daum tarafından ön libero oynatılışı geliyor.

'Acaba Kazım bundan sonra santrfor mu oynayacak?'

Kaynak: Hürriyet

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Daum doğru söylüyor..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bende Kazım'ın santrofor oynamasına ebeyi şaşırdım ama gerçekten başarılıydı. Arda konusunda Daum'a katılıyorum.

Salihyet

Salihyet

Üye
Kazım başarılı sayılırdı, hareketli bir oyuncu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...