Anahtarı bulup kapıyı açabilene aşk olsun

Sponsorlu Bağlantılar

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Anahtarı bulup kapıyı açabilene aşk olsun

Bu bölümü bitirdikten sonra 2. Bölüme geçin

Bu bölümüde bitirdikten sonra 3. Bölüm sizi zorlayacak

Arkadaşlar yapmanız gereken kilitli odadan anahtarı elde edip kapıyı açmanız. Sadce mause ie oynanan bu oyunun 1. Bölümünü geçtim. Geçemeyen arkadaşlar a buradan nasıl geçeceğinizi yazacağım. Tabi çok sonra ... Başarılar ...

(Not: Siteler bazen çok geç açılabiliyor ... Daha sonra tekrar denersiniz)

crawling

crawling

Üye
İlkini oynadım geçtim ama diğerlerine bakmadım..

zoom

Üye
1. bölüm nasıl göiliyor help me yazdım yolladım o borudan sonra adam o kağıda başka bişiy yazıp yolladı ee sonra napcam bulamadım

aslanmaske

Üye
güzelmiş saolasan...

aslanmaske

Üye
nasıl geçecez bu ilk bölümü?

KaKa

Üye
heheheeee buldumm.. hafayı yiyecektim yaw.. :D :P

hyucek

hyucek

Üye
ya 1. bolumde parayıda buldum ustunu karalayıp gonderdim yine bişe gelmedi. telefonde hangi numarayı çevircez acaba ???

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by hyucek@May 24 2005, 09:48 PM
ya 1. bolumde parayıda buldum ustunu karalayıp gonderdim yine bişe gelmedi. telefonde hangi numarayı çevircez acaba ???
[post=63304]Quoted post[/post]​
ip ucu t9 sözlüğü kullanacaksınız. (numarayı böyle çevireceksiniz) ;;)

hyucek

hyucek

Üye
haydaa numarayı4357063çeviriorum olmuyo?? 2. bolumdede filmi izledim ama adamın gosterdii yer neresai onu bulamıyorum

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
2. Bölümü de bitirdim ... 3. Bölüme geçiyorum ... ;;)

neoki

neoki

Üye
sinirden küfür etcem yaa herşeyi buldum para kalem kağıt tüp... numarayı çeviriyom olmuyo

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
3. Bölümde Bitti (ama bende bittim) :eksi:

neoki

neoki

Üye
kimyager allanı seversen nasıl ilk bölümü geçtin bana pm lesene sonuçta başkalarına haksızlık olmasın ama benden pes

hyucek

hyucek

Üye
allaalla yaa 1 de telde ne cevirirsem olmuo. t9 la help me yazıyorum olmuyoonu geçtim 2 de herşeyi buldum bi filmde adam bi yeri gosteriyo ama yok orda hiç bişi. boş bi cd kutusu bir internet adresi var, birde anahtar yaw nolacak şimdi yaw offf

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by hyucek@May 24 2005, 11:05 PM
allaalla yaa 1 de telde ne cevirirsem olmuo. t9 la help me yazıyorum olmuyoonu geçtim 2 de herşeyi buldum bi filmde adam bi yeri gosteriyo ama yok orda hiç bişi. boş bi cd kutusu bir internet adresi var, birde anahtar yaw nolacak şimdi yaw offf
[post=63374]Quoted post[/post]​
:haha: :haha: :haha:
Arkadaşlar 1 i tam bitirmeden 2 ye geçerseniz daha çok sinir olursunuz. 1. Bölümde oyunun mantığını kapmalısınız. Bir kaç gün sonra cevabını burada yazarım ... ;;)

hyucek

hyucek

Üye
ya bu telde fascocs, killer0, escaper, help0me yazdım ama olmadı :) birazdan delircem az kaldı

neoki

neoki

Üye
ben daha 2.bölümde film filan bulamadım bulduklarım : 3 anahtar 1kablo 1yüzük cdkutusu kağıt kutu gibi bişey yaw kimyager ne adamsın yaw gece gece bizi uğraştırıyon :) neyse zaman geçiyo
düzenliyorum çünkü şimdide bir kaset buldum :) :artı:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by hyucek+May 24 2005, 11:32 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(hyucek &#064; May 24 2005, 11:32 PM)</div><div class='quotemain'>ya bu telde fascocs, killer0, escaper, help0me yazdım ama olmadı :) birazdan delircem az kaldı
[post=63385]Quoted post[/post]​
[/b]

:haha: :haha: :haha:

<!--QuoteBegin-neoki
@May 24 2005, 11:35 PM
ben daha 2.bölümde film filan bulamadım bulduklarım : 3 anahtar 1kablo 1yüzük cdkutusu kağıt kutu gibi bişey yaw kimyager ne adamsın yaw gece gece bizi uğraştırıyon :) neyse zaman geçiyo
düzenliyorum çünkü şimdide bir kaset buldum :) :artı:
[post=63389]Quoted post[/post]​
[/quote]
Devam devam az kaldı pili unutma ... ;;)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bir ip ucu daha bir yerde bir şey bulunca bir daha aynı yere bakmayı unutmayın ... :huhu:

neoki

neoki

Üye
eveeetttt az kaldı herhalde metal stick diye birşey daha buldum oda uydu herhalde birtane daha yüzük bulmam gerekiyo herkese kolay gelsin...

Üst Alt