Anadolu Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce tarihte en başarılı Anadolu takımı hangisi?

• Eskişehirspor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Gençlerbirliği

• Altay

• Samsuns

• Kullanılan toplam oy
    2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
Anadolu Takımları
Arkadaslar ben memleketim olduu için samsun diyorum umarım benim gibi yapmazsınız :D

slayer

Üye
kayseri :bravoo: kayseri :bravoo: kayseri :bravoo:

trabzon yok :eksi:

DefectoR

Arakadaşım futbolla aran nasıl bilmiyom ama Trabzonspor nerede???

the_patriot

Üye
göztepe nerede :(

SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
Trabzon 4 büyüklerden biri

FrontmaN

FrontmaN

Üye
DENİZLİSPOR

ardaca

Üye
denizli iyi ama ben bu sene gençlerbirliğinden çok şey bekliyorum. özellikle ilk maçta bize patlayabilirler! bu zamana kadar denizli bu sene gençler diyorum ben!

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Karsıyaka nerde!
en cok taraftarı olan anadolu takımlarn dan biridr!
:bravoo: :bravoo: :bravoo: 35½ :bravoo: :bravoo: :bravoo: :bravoo:

ibonline

ibonline

Üye
bilmem hatırılıyanınız varmıydı bir zamanlar Vanspor vardı hemde yıllarca 1 ligde oynadı nemi oldu yokmu oldu azda olsa değineyim yılar önce 2000 yılı van spor a.ş şatışa cıkartıldı vanlı küfür edicem bu adama zor tutuyorum kendimi ömer gülüştür diye biri adam söylenene göre sarıyerin hemen hemen sahibi neyse bu adam takımı aldı futbolcuları sattı taraftarına küfür etti sonra ligden düstü borcları yüzünden ligden cekilmek zorounda kaldı daha maclar cine 5 teyken acıklama yapıldı borcu olmuyan nadir takımlar arasındaydı şimdi koca kentte profesyonel lig takımı yok
haaa bu arada Trabzonlu varmı icerinizde Vanspor onlara lig şampiyonluğunu zehir etti orda avni akerde bir sıfır yendi feneri şampiyon kıldı
Forza VANGÖLÜ CANAVARI nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

abuvice

abuvice

Üye
evet o maça gitmiştim.. :angry: ey gidimin vansporu bizi yendiler şampiyonluğumuzu gidip fenere hediye ettiler son haftadan 2 hafta önce.. şimdi kına yaksınlar.. inşallah süper ligin yüzünü bir daha göremezler..! hatırladıkça kahroluyorum. ondan sonra fenerbahçe maçına da gitmiştim. 1-0 yeniyorduk abdullah atmışti ilk gölü.. sonra uyduruk bir faul atışıyla 2-1 fener.. :off: off ulan offf... Ama bu sene umarım bu iş olacak..! :vur:

ardaca

Üye
abi avatardaki "1984 bizansı yıkan tek takım" ne demek? yorum yapardım ama önce bi sen söyle ona göre! belki yanlış anlamışımdır kırmıyalım birbirimizi!

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by abuvice@Jul 17 2005, 03:31 AM
evet o maça gitmiştim..  :angry: ey gidimin vansporu bizi yendiler şampiyonluğumuzu gidip fenere hediye ettiler son haftadan 2 hafta önce.. şimdi kına yaksınlar.. inşallah süper ligin yüzünü bir daha göremezler..! hatırladıkça kahroluyorum. ondan sonra fenerbahçe maçına da gitmiştim. 1-0 yeniyorduk abdullah atmışti ilk gölü.. sonra uyduruk bir faul atışıyla 2-1 fener.. :off:  off ulan offf... Ama bu sene umarım bu iş olacak..! :vur:
[post=111485]Quoted post[/post]​

zaten bu gidişle hiç süper lig görmiyicez hem bu arada bizim takıma niye beddua ediyon galiba yaran var iyi ettiler :off: profesyonel ligde takımı olmuyan bir kac il icersinde yazık bu tesislere doğudaki ilk gece ısıklandırmalı stad bizdeydi ne yazık ettiler Vanspor a.ş ye
haa bu arada oyum gaziantep e gazianteplide varsa bilir ligde bıraktık onları bir sezon son macta düşme potasındayken mac verdik adamları 1 ligde bıraktık ama antep bu sezon cok sönüktü

SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ama Samsunspor'u da unutmayalım

Bi kere Balkan kupasını alan tek Türk takımı (tek katılan da o olabiler :D )

Hem Türk futboluna nice yetenekler kazandırmış bi takım ör: Tanju Çolak

Günümüzün Türk futbol yıldızlarını meshur eden bir takım bkz:Tümer, İlhan,
Serkan Aykut, Celil, Musa Aydın, Adnan Güngör, Erman Güraçar

Hem seneler önce geçiridiimiz kazada takımın en iyi 8 futbolcusu ve teknik direktörü ya vefat ettiler(Allah rahmet eylesin) ya da futbol oynayamayacak hale geldiler.

Yani bunaları yasamış bi takıma haksızlık etmeyelim

abuvice

abuvice

Üye
Originally posted by ardaca@Jul 17 2005, 12:22 PM
abi avatardaki "1984 bizansı yıkan tek takım" ne demek? yorum yapardım ama önce bi sen söyle ona göre! belki yanlış anlamışımdır kırmıyalım birbirimizi!
[post=111527]Quoted post[/post]​
gözlerin kör galiba.. :haha: neyse onun anlamı şu.. istanbul dişından sadece tek bir takım şampiyonluk almış... onuda 6 kez yapan TRABZONSPORDUR..! anladın dimi..? ;;)

ardaca

Üye
gözler pek sağlam değil ama kör de değil. şimdi istanbul bizans mı oluyor yani! komiklik içinse bile hoş değil bence!

bi de bişey sorcam eskişehir şampiyon oldu mu olmadı mı? (tam bilmediğim için soruyorum)

useless84

Üye
yanlış hatırlamıyorsam eskişehir

SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
eskisehir sampiyon olamadı ama 3-4 tane ikincilikleri war bi de türkiye kupasını kazanmıs olabilir

vormound

Üye
sancar kardes senden baska samsuna oy veren olmamıs o kadar bellı etmeseydın sıke oldugunu... :artı: valla bence gencler yaw... gercı bırcok oyuncusunu kaybettı baska takımlara sattı ama 2 yıl once cok ıyıydı...

SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
ya takım fakir iyi oyuncu oldu mu hemet satıyolar

adam kalmayacak bu gidişle

abuvice

abuvice

Üye
evet bizans 7 kez fethedildi..! 8) 1ini fatih sultan mehmet 6 sını trabzonspor..! 8) inşallah bu senede fethedecez. 3 tane birezilyalı aldık.. şimdi sıra bizde..! ben muhalif adamım.. aynı takımım gibi ... saygılar... avatarım için the_patriot :D kardeşime tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. :artı: :bravo: :bravoo: :talk: :icelim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt